1.1.1.1 (Android) 3.3

Android cihazlarınızda kullandığınız internetin hızını artırmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  3.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cloudflare, Inc.
  1.1.1.1, Android cihazlarınızda kullandığınız internet bağlantısının daha hızlı ve akıcı olmasını sağlayan bir uygulamadır. 1.1.1.1 uygulaması tüm dünyaya yerleştirilmiş bir sunucu ağı kullanarak IP'nizi ve konumunuzu gizlemek için kullanılabilecek bir DNS çözümleyicisi görevi görmektedir. HTTPS ve TLS arasında seçim yapma seçeneği de mevcut ve kapsamlı bir günlük de sunuluyor. Tüm bu özelliklere ek olarak 1.1.1.1 uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak internette gerçekleştirdiğiniz işlemlerin 3.şahıslar tarafından izlenmesini engelleyebilirsiniz. Böylece internete istediğiniz zaman her yerden güvenle bağlanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. 1.1.1.1 uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. 1.1.1.1 uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kullandığınız internet bağlantısını %30’a kadar hızlandırabilirsiniz.
  3. 1.1.1.1 uygulaması, Android cihazlarınızda kullandığınız internetinizi daha özel ve güvenli hale getirir.
  4. 1.1.1.1 uygulaması cihazınızın arka planında çalışarak cihazınızın işleyişine hiçbir şekilde olumsuz etki sağlamaz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. 1.1.1.1 uygulamasında bulunan bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Android için 1.1.1.1 Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza 1.1.1.1 indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. 1.1.1.1 indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Android için 1.1.1.1 Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz 1.1.1.1 kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Android için 1.1.1.1 Nasıl Kullanılır?

  1. 1.1.1.1 uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 1.1.1.1 uygulamasını cihazınızda başlattıktan sonra açılacak ana ekran üzerindeki düğmeye dokunarak hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

   v1.png

  2. Eğer uygulamayı kullanmak istemiyorsanız uygulamanın ana ekranında yer alan düğmeye dokunarak uygulamanın bağlantısını sonlandırabilirsiniz.

   v2.png

  3. 1.1.1.1 uygulamasının ücretli sürümü olan WARP+ özelliğini satın alarak uygulamanın sahip olduğu tüm özellikleri sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

   v3.png
Facebook yorumları