1Weather (Android) 4.4.0.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hava durumu uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  10,4 MB
  Sürüm:
  4.4.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  OneLouder Apps
  1Weather, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hava durumu uygulamasıdır. Gittiğiniz her yerde gerçek zamanlı güncellemeler almak veya seçtiğiniz herhangi bir yeri eklemek için hava durumu tahminlerini ve “Konumum” için geçerli koşulları görüntüleyebilirsiniz. Sıcaklığı, yağış tahminini, Doppler radarını kontrol etmek ya da sadece güneşin ve ayın mevcut evrelerine ayak uydurmak isteyip istemediğinizi de kontrol edebilirsiniz. Beklenmedik hava durumu olaylarını Android cihazlarınıza otomatik olarak gönderilecek bildirimler sayesinde hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, 1Weather uygulamasını kullanarak görüntülediğiniz hava şartlarını e-posta ve sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. 1Weather uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. 1Weather uygulamasına hava tahminini takip etmek istediğiniz birden fazla bölgeyi ekleyebiliyorsunuz.
  3. 1Weather uygulamasında 12 haftaya kadar gerçek hava tahminlerini görüntüleyebilmeniz mümkün.
  4. 1Weather uygulaması, Ulusal Hava Durumu ve Şiddetli Hava Durumu Uyarılarını Android cihazınıza anlık olarak iletmektedir. Bu özellik sayesinde yaşadığınız bölgede hava konusunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. 1Weather uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. 1Weather uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  1Weather Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz 1Weather indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak 1Weather indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  1Weather Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza 1Weather indirme işlemi tamamlandıktan sonra 1Weather uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  1Weather Nasıl Kullanılır?

  1. 1Weather uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. 1Weather uygulamasına giriş yaptıktan sonra hava durumunu takip etmek istediğiniz ülke, eyalet veya şehri uygulamanın ana ekranına ekleyin. Uygulamanızın ana ekranına eklediğiniz herhangi bir bölgenin ismine dokunarak o bölgenin hava tahminlerini detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   w1.png

  2. Sürekli güncellenen hava tahminleri sayesinde yaşadığınız veya etkinlik düzenlemek istediğiniz bölgenin hava tahminlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

   w2.png

  3. Yaşadığınız veya takip etmek istediğiniz herhangi bir bölgenin detaylı hava tahmini raporuna ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   w3.png
Facebook yorumları