360 Security - Antivirus (Android) indir 5.0.6

Android cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  5.0.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mobile Security Limited
  360 Security - Antivirüs, Android cihazlarınızda bulunan uygulama kalıntılarını ve gereksiz dosyaları sisteminizden temizlemenize, cihazınızın arka planında çalışan uygulamaları kapatarak cihazınızı hızlandırmanıza ve gerçek zamanlı koruma yapabilme özelliğine sahip antivirüs özelliği ile telefonunuz üzerinde bulunan verilerinizi korumanızı sağlar. Bunların dışında 360 Security – Antivirüs uygulamasının cihaz hızlandırma, cihazımı bul, uygulama yöneticisi, uygulama kilidi ve çağrı sms engelleyici gibi özellikleri de bulunmaktadır. Bütün bu özellikleri sadece 20 MB boyutu olan bir uygulama ile yapabiliyorsunuz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- 360 Security - Antivirüs uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Tek uygulama ile hem telefonunuzdaki gereksiz dosyaları temizlerken hem de antivirüs özelliğine sahip bir uygulama kullanmış olursunuz.

  3- Düşük boyutu ve hızlı kullanıma sahip olması nedeniye 360 Security – Antivirüs uygulaması en çok tercih edilen temizleyici uygulamaları arasındadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- 360 Security – Antivirüs uygulaması reklam içermektedir.

  360 Security - Antivirüs nasıl yüklenir?

  360 Security - Antivirüs uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  360 Security - Antivirüs nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz 360 Security – Antivirüs uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak yapılacaktır.

  360 Security - Antivirüs nasıl kullanılır?

  Uygulamanın cihazınıza kurulumundan sonra uygulamayı başlatın. Uygulamayı başlatmak için ilk kez giriş yaptığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan Start (Başlat) butonuna dokunun.
  sec1.jpg

  Uygulamaya herhangi bir e-posta adresi veya şifre ile girmenize gerek yoktur. Başlat butonuna dokunduktan sonra uygulamanın ana menüsü açılacaktır. Bu menü üzerinden Hızlandırma (Boost), Clean (Temizleme), Antivirüs, Super Power Saver (Güç Tasarrufu), Phone Cooler (Cihaz Soğutucu) özelliklerini hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  sec2.jpg

  Cihazınızı hızlandırmak için menü üzerinden Hızlandırma (Boost) özelliğini seçin. Cihazınızın arka planında çalışıp cihazınızın yavaşlamasına neden olan gereksiz uygulamaları kapatarak cihazınızı hızlandıracaktır.
  sec3.jpg

  Cihazınızda bulunan ve boş yere alan kaplayan gereksiz dosyaları temizlemek için Clean (Temizleme) özelliğine tıklayın. Otomatik olarak cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların boyutunu hesaplamaya başlayacaktır. Cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyalar hesaplandığında ise karşınıza çıkan ekrandan Clean (Temizle) butonuna dokunarak gereksiz alan kaplayan dosyaları temizleyebilirsiniz.
  sec4.jpg

  Antivirüs özelliği ile cihazınızı dışarıdan gelecek olan tehditlere karşı korurken aynı zamanda cihazınız üzerinde bulunan uygulamaları da tarayabilirsiniz. Antivirüs kısmına dokunun ve tarama işlemini otomatik olarak başlatın.
  sec5.jpg

  Cihaz Soğutma (Phone Cooler) özelliği ile cihazınızın arka planında çalışarak cihazın ısınmasına ve yavaşlamasına neden olan uygulamaları listeler. Bu özellik sayesinde arka planda çalışan uygulamaları kapatarak cihazınızı soğutabilir ve hızlandırabilirsiniz.
  sec6.jpg

  360 Security – Antivirüs uygulamasının bildirim çubuğu özelliği otomatik olarak aktif edilecektir. Uygulama üzerinden yapacağınız Temizleme, Hızlandırma işlemlerini bildirim çubuğu üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  sec7.jpg
Facebook yorumları