360 Total Security indir 6.6.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  6.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Qihoo 360
  360 Total Security, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz antivirüs programıdır. 360 Total Security programın sayesinde bilgisayarınıza dışarıdan gelebilecek tehditleri engelleyerek bilgisayarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca 360 Total Security programının üzerinde yer alan gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar hızlandırma gibi özellikleri de kullanarak bilgisayarınızın depolama alanının rahatlamasını ve performansının artmasını sağlayabilirsiniz. 360 Total Security programı üzerinden tüm bu özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- 360 Total Security programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- 360 Total Security
  indirerek bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan tehditlere karşı tam zamanlı olarak koruyabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- 360 Total Security programı üzerinde yer alan bazı özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- 360 Total Security programı üzerinden virüs tarama işlemini gerçekleştirirken kullanmış olduğunuz bazı programları virüs olarak görmektedir. Bu nedenle temizleme işlemini gerçekleştirirken veri kaybına uğrayabilirsiniz.

  360 Total Security nasıl yüklenir?

  360 Total Security indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. 360 Total Security indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  360 Total Security nasıl kurulur?

  360 Total Security kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Programın kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak gerekli olan dosyaların indirme işlemi başlayacaktır. Bu ek dosyaların indirme işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın. Dilerseniz Arka plan butonuna tıklayarak ek dosyaların indirme işlemini arka planda gerçekleştirebilirsiniz.

  t1.png

  Ek dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekran üzerinde yer alan Install butonuna tıklayarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  t2.png

  360 Total Security programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Continue butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. 360 Total Security programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  t3.png

  360 Total Security nasıl kullanılır?

  360 Total Security programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak koruma işlemini başlatacaktır. Dilerseniz uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan Check Now butonuna tıklayarak tarama işlemini de başlatabilirsiniz.

  t4.png

  Virus Scan bölümüne giriş yaparak Hızlı Tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  t5.png

  Speedup bölümü üzerinden bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan uygulamaların durdurularak bilgisayarınızın performansının arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

  t6.png

  Cleanup bölümünden bilgisayarınızda bulunan gereksiz yer kaplayan dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın depolama alanının arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

  t7.png
Facebook yorumları