9square for Instagram (Android) 4.00.08

Android cihazlarınızdan Instagram'a sıra dışı bir şekilde fotoğraf yüklemenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,7 MB
  Sürüm:
  4.00.08
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  hodanny
  9square for Instagram, galerinizdeki fotoğrafları 3x1, 3x2, 3x3, 3x4, 3x5 boyutlarında kırparak Instagram’a doğrudan yükleyerek fotoğrafınızın bir bütünmüş gibi görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Büyük fotoğraflarınızı veya panoramalarınızı yüksek çözünürlüklü kare resimlere ayırarak 9square for Instagram uygulamasını kullanarak Instagram hesabınızda hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca 9square for Instagram uygulaması, Instagram hesap şifrenizi talep etmeden hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı paylaşmanızı sağlar.

  s0.png

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. 9square for Instagram uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. 9square for Instagram uygulamasını kullanarak oluşturacağınız ızgara fotoğraflar Instagram hesabınıza yüksek çözünürlüklü olarak yüklenir.
  3. 9square for Instagram uygulaması, Instagram hesabınızı daha gösterişli yapmanıza yardımcı olur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. 9square for Instagram uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. 9square for Instagram uygulamasının tüm özelliklerine erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  9square for Instagram Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza 9square for Instagram indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda Play Store uygulaması otomatik olarak açılacaktır. Android cihazınıza 9square for Instagram indirmek için Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklamanız yeterlidir.


  9square for Instagram Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz 9square for Instagram uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşecektir. 9square for Instagram uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatın.


  9square for Instagram Nasıl Kullanılır?

  1. 9square for Instagram cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. 9square for Instagram uygulamasını kullanmak için uygulamayı çalıştırdığınızda açılan ekran üzerinde yer alan butona tıklayarak Instagram’da paylaşmak istediğiniz fotoğrafı galerinizden seçin.

   s1.png

  2. 9square for Instagram uygulamasını kullanarak parçalar halinde paylaşacağınız fotoğrafı galerinizden seçtikten sonra paylaşılacak ızgara görünümünü belirleyin ve ardından “Done” butonuna tıklayın.

   s2.jpg

  3. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten ve ızgara görünümünü belirledikten sonra 9square for Instagram uygulamasının size vereceği yönlendirmeleri takip ederek paylaşmak istediğiniz fotoğrafı Instagram’a uyumlu hale getirin.

   s3.jpg

  4. 9square for Instagram uygulamasını kullanarak istediğiniz görünüme getirdiğiniz fotoğrafı sadece birkaç tıklama ile Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

   s4.jpg
Facebook yorumları