A Bootable USB indir 0.9.0.4

Bilgisayarınız üzerinden önyüklenebilir USB bellek oluşturmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  0.9.0.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AskVG
  A Bootable USB, bilgisayarınız üzerinden önyüklenebilir USB bellekler oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. A Bootable USB programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde yer alan herhangi bir ISO dosyasını USB bellek üzerine hızlı ve kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz. A Bootable USB programını kullanarak bilgisayarınıza format atmak için bir USB bellek oluşturabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- A Bootable USB programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- A Bootable USB
  programı üzerinde herhangi bir satın alma işlemi yapmadan sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3- A Bootable USB programını herhangi bir kurulum gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- A Bootable USB programı üzerinden ISO dosyasını USB belleğe yazdırırken bu işlem bilgisayarınızın hızına göre değişiklik gösterebilir.

  A Bootable USB nasıl yüklenir?

  A Bootable USB indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. A Bootable USB indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  A Bootable USB nasıl kurulur?

  A Bootable USB kurulum işlemi gerektirmeden kullanabileceğiniz bir programdır. A Bootable USB programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz A Bootable USB programını çalıştırmanız yeterlidir.

  A Bootable USB nasıl kullanılır?

  A Bootable USB programını herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. A Bootable USB kullanımı için bilgisayarınıza USB bellek bağlayın ve programı çalıştırın. Bilgisayarınıza bağladığınız USB belleğin program üzerinden taranmasını istiyorsanız Check USB butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB bellek otomatik olarak üstteki listede yer alacaktır.

  b1.PNG

  Bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB bellek program listesi üzerinde görüldükten sonra Format USB butonuna tıklayarak USB belleği kullanmaya başlayabilirsiniz. Format USB butonuna tıkladıktan sonra USB belleğiniz içerisinde yer alan tüm dosyalar silinecektir. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce USB belleğiniz içerisinde yer alan önemli dosyalarınızın yedeğini almanızı öneriyoruz.

  b2.PNG

  Options bölümüne giriş yaparak A Bootable USB programının özellikleri üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Ancak yazdırma işlemi için kullanabileceğiniz en iyi özellikler program üzerinde otomatik olarak yüklü olarak gelmektedir. Herhangi bir ayarı değiştirmeden A Bootable USB programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  b3.PNG
Facebook yorumları