Ablo (Android) 2.8.0

Android cihazlarınızdan farklı ülkedeki insanlarla arkadaşlık kurabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  77 MB
  Sürüm:
  2.8.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MassiveMedia
  Ablo, Android cihazlarınızdan dünyanın farklı ülkelerinde bulunan insanlar ile sohbet etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ablo uygulamasını kullanarak dünyanın farklı konumundaki insanları tanıyabilir ve onların kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulama içerisinde otomatik bir dil çeviri hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede farklı ülkelerden konuştuğunuz insanların dillerini de çeviri sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak, Ablo uygulamasında tanıştığınız kişileri arkadaş olarak ekleyebilir ve sonrasında tekrardan yazılı ve görüntülü olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Ablo uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Ablo uygulamasını kullanarak farklı ülkelerdeki insanlarla sohbet edebilir ve dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
  3. Ablo uygulamasında tanıştığınız kullanıcılar ile görüntülü olarak sohbet etme imkanınız da vardır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Ablo uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Ablo Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Ablo indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Ablo uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Ablo Nasıl Kurulur?

  Cihazınıza Ablo indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Ablo Nasıl Kullanılır?

  1. Ablo uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Ablo uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ekran üzerinde herhangi bir alana dokunun ve otomatik olarak dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcılar ile eşleşmeye başlayın.

   a1.png

  2. Ablo uygulamasında eşleştiğiniz kişiler ile yapacağınız konuşmalar otomatik olarak kendi seçtiğiniz dile tercüme edilmektedir. Ayrıca sohbette yer alan herhangi bir mesajın üzerine dokunduğunuzda o mesajın orijinal halini de görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik yabancı dil becerinizin gelişmesine katkıda bulunur.

   a2.png

  3. Ablo uygulamasında tanıştığınız kişiler ile görüntülü olarak sohbet edebilmeniz de mümkündür. Ayrıca tanıştığınız kişileri arkadaş ekleyebilir ve sonrasında tekrardan sohbet edebilirsiniz.

   a3.png
Facebook yorumları