Ace Player indir 3.1

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz video oynatıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  82,4 MB
  Sürüm:
  3.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ace Stream System
  Ace Player, bilgisayarınızda bulunan videoları oynatmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Ace Player programının bilgisayarınızda bulunan videoları oynatmanız dışında Ace Player uygulamasına özel Stream adreslerine bağlantı sağlayarak herhangi bir canlı yayını hızlı ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ace Player programının kullanım amacının video oynatmanın çok daha dışında olduğunu söyleyebiliriz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Ace Player programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Ace Player programı üzerinde izleyeceğiniz canlı yayınlar çok hızlı ve akıcı bir şekilde ilerler.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Ace Player programı üzerinde bulunan menünün ilk kez kullanacak bir kişiye çok fazla karışık gelebilir. Ancak bu olumsuz özellik zamanla aşılabilecek bir şeydir.

  Ace Player nasıl yüklenir?

  Ace Player indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Ace Player kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlanana kadar indirme ekranını kapatmayınız.

  Ace Player nasıl kurulur?

  Ace Player kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ekran üzerinden I accept seçeneğini işaretleyerek alt kısımda bulunan Next butonuna tıklayın.
  ace1.PNG

  Daha sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Ace Player programının destekleyeceği dosya türlerini seçin. Dosya türlerinin çoğu otomatik olarak seçili gelir ancak dilerseniz farklı dosya türlerini de kendiniz seçebilirsiniz. Dosya türü seçme işlemini tamamladıktan sonra Next butonuna tıklayın.

  ace2.PNG

  Ace Player programının disk üzerinde kaplayacağı alan biraz yüksek olacağı için Ace Player programının kurulum yapılacağı alanı seçin ve Install butonuna tıklayarak kurulumun son aşamasına geçiş yapın.

  ace3.PNG

  Ace Player kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Finish butonuna tıklayarak kurulum ekranından çıkış yapın.

  ace4.PNG

  Ace Player nasıl kullanılır?

  Ace Player programının kurulumunun tamamlanmasından sonra programın masaüstüne bir kısayolu oluşturulacaktır. Bu kısayol üzerinden Ace Player uygulamasını çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinde dilerseniz sürükle bırak yaparak videolarınızı hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz.

  ace5.PNG

  Ace Player canlı yayın nasıl izlenir?

  Ace Player arayüzünün üst kısmındaki menüde yer alan Media bölümüne giriş yaparak Open seçeneğine tıklayın. Buradan Network kısmına giriş yaparak elinizde bulunan özel adresi URL kısmına girerek canlı yayını hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

  ace6.PNG
Facebook yorumları