ACR - Görüşme Kayıt (Android) indir 29.7

Android cihazlarda gelen ve giden çağrıları sesli olarak kaydetmeye yarayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  Cihaza göre değişken
  Sürüm:
  29.7
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NLL Apps
  Günümüzdeki görüşmelerin neredeyse tamamını cep telefonları üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Cep telefonu çağrılarının sesli olarak bir kaydının elinizde bulunması bazı zamanlarda hayat kurtarabilir. Özellikle telefon ile çok sık aramalar yapan ve konuştuklarınızı unutan biriyseniz otomatik olarak tüm telefon çağrılarınızın kaydını sesli olarak tutan ACR kayıt uygulaması tam size göre. Şimdi de ACR uygulaması hakkında detaylı bilgi verelim.

  ACR, akıllı telefonunuz üzerinden yaptığınız sesli çağrıları kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. ACR, akıllı telefonunuza gelen ve giden çağrıları süre sınırı olmadan farklı formatlarda kaydetme imkanı tanıyor.
  acr1.png

  Telefonunuz üzerinden yaptığınız tüm çağrıları kayıt eden ACR, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Kurulumu oldukça hızlı ve kolaydır. Kurulumdan sonra telefonunuz üzerinden yaptığınız tüm çağrıların sesli olarak kaydını tutar. Bu kayıtları aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi kolaylıkla dinleyebilir, paylaşabilir, tekrar arama yapabilir, o numaradan gelecek veya gidecek olan çağrıların kaydını engelleyebilir, ekstra not ekleyebilir ve dilerseniz kaydı çöp kutusuna taşıyabilirsiniz.
  acr2.png

  Sol üstte bulunan üç çubuk ile menüyü açabilirsiniz. Menü üzerinden çöp kutusuna erişebilir, sorunlar ile ilgili geri bildirim gönderebilir ve Ayarlar gibi önemli yerlere erişim sağlayabilirsiniz. Daha önce sildiğiniz kayıtlar çöp kutusunda tutulur. Kayıtları tamamen silmek istiyorsanız çöp kutusundan da silmeniz gerekmektedir.
  acr3.png
  Ayrıca bu menüden Ayarlar kısmına giderek uygulamanın ayarlarını yönetebilirsiniz. Ücretsiz sürümde yönetebileceğiniz ayarlar Pro sürüme göre farklılık gösterebilir. Aşağıdaki görselde Ayarlar bölümünün detayını görebilirsiniz. Buradan uygulamanın size göndereceği bildirimleri kapatarak uygulama sanki telefonunuzda yokmuş izlenimi de yaratabilirsiniz.
  acr4.png

  Yaptığınız her çağrının ACR üzerinden kaydolmasını istemiyorsanız Google Play Store üzerinden ACR Pro Lisansı alabilirsiniz. Pro lisans satın alındığında ücretsiz sürüme göre yapabileceğiniz farklı şeyler şöyledir:

  - Numara veya kişiye göre kayıt tutma özelliği

  - Çağrı esnasında kayıt başlatma ve durdurma seçeneği

  - Kısa kayıtları otomatik silme işlemi

  - Google Drive, DropBox vb. bulut servislerine yedekleme

  ACR üzerinden kayıt ettiğiniz sesli çağrılarınızı tarihine göre sıralayabilir, kayıtlarınızı şifreleyebilir, Google Drive ve DropBox gibi bulut hesabınıza yedekleyebilir ve dilerseniz de e-posta ile kayıtlarınızı gönderebilirsiniz.
Facebook yorumları