Acronis True Image 13040

Bilgisayarınızda istediğiniz veriyi imaj dosyasına dönüştürerek yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  597 MB
  Sürüm:
  13040
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Acronis
  Acronis True Image, bilgisayarınızda yedekleme ve geri yükleme işlemi yapmanızı sağlayan kaliteli ve güvenli bir programdır. Acronis True Image, genel olarak sadece yedekleme ve geri yükleme yetenekleriyle bilinir. Bununla birlikte, sürücü ve disk görüntüleri oluşturmak ve temiz bir sisteme ihtiyaç duyduğunuzda onları geri yüklemek için kullanılabildiğinden, bunun ötesine geçmektedir. Verilerin restorasyonu, Windows önyüklenebilir hale gelse bile yapılabilir, çünkü paket önyüklenebilir bir kurtarma ortamı oluşturmanıza izin verir. (CD/DVD veya USB depolama aygıtı.) Ayrıca, Başlangıç ve Kurtarma Yöneticisi, işletim sistemini yüklemeden önce, ana önyükleme kaydının üzerine yazarak ve doğrudan programa önyükleme seçeneğini kullanılabilir hale getirerek Acronis'i başlatabilir. Dene ve Karar Ver özelliği, sistemi olumsuz yönde etkiliyorsa sistemde değişiklik yapmanıza ve sistemi yeniden başlatırken atmanıza olanak tanıyarak paketin işlevselliğini artırır. Bununla birlikte, aynı zamanda bütün modifikasyonları uygulama imkanı da sunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Acronis True Image programını indirmek ücretsizdir.
  2. Acronis True Image ile oluşturulan tüm yedekleme dosyaları sanal sürücüler olarak monte edilebilir. Bu sayede tüm kopyayı geri yüklemek zorunda kalmadan içerikleri kontrol edebilir ve hatta verileri kopyalayabilirsiniz.
  3. Acronis True Image programı sunduğu güçlü yedekleme özelliklerinin yanı sıra, diskleri gereksiz verilerden uzak tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir alet paketi sunmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Acronis True Image programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Acronis True Image Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Acronis True Image indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Acronis True Image Nasıl Kurulur?

  1. Acronis True Image kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek olan pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayın.

   i1.png

  2. PC’ye Acronis True Image kurulum işleminin tamamlanması biraz zaman alabilir. Kurulum tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin.

   i2.png

  3. Acronis True Image kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Start application” butonuna tıklayarak programa giriş yapabilirsiniz.

   i3.png

  Acronis True Image Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan Acronis True Image programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra yedekleme listesinden, kurtarmak istediğiniz dosyaları veya klasörleri içeren yedeği seçin.

   i5.png

  2. Kurtarmak istediğiniz dosyaları veya klasörleri içeren yedeği seçtikten sonra “Recovery” bölümüne giriş yapın.

   i5.png

  3. Kurtarmak istediğiniz dosyaları ve klasörleri seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   i6.png

  4. Bilgisayarınızda seçili dosyaları/klasörleri kurtarmak istediğiniz hedefi “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Recover now” butonuna tıklayarak kurtarma işlemini başlatın. Kurtarma işlemi sonucunda istediğiniz dosyalar sizin belirttiğiniz alana aktarılacaktır.

   i7.png

  Images

  1. i4.png
Facebook yorumları