Action ekran videosu kaydetme programı indir 3.8.0

Bilgisayarınızın ekranınında olan biteni video olarak kaydetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  75,7 MB
  Sürüm:
  3.8.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Mirillis
  Action, bilgisayarınızın ekranında gerçekleşen tüm olayları video kaydına almanızı sağlayan ücretsiz ekran kaydetme programıdır. Action ekran kaydetme programı sayesinde yüksek kalitede Windows masaüstünün akışını ve gerçek zamanlı video kaydını tutabilirsiniz. Action ekran kaydetme programını kullanarak oyun, web player videoları ve müzik dosyalarını kaydedebilir, ekran görüntüsü yakalayabilir, web kamerası ekleyebilir, bilgisayarınızda bulunan mikrofon ile dış ses kaydını da alabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Action programını indirmek ücretsizdir.
  2- Action
  ekran kaydetme programı üzerinden kaydetmek istediğiniz videonun kalitesini, ses düzeyini ve mikrofon sesi düzeyini ayarlayabiliyorsunuz.
  3- Action programını kullanarak bilgisayarınız üzerinden YouTube, Twitch ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde canlı yayın açabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Action programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmek için Action Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Action ekran kaydetme programının ücretsiz sürümü ile ekran videosu kaydı yaparken aldığınız video kaydının üzerine otomatik olarak Action Mirillis logosu eklenmektedir. Bu logoyu kaldırmak için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Action indirme nasıl yapılır?

  Action ekran videosu kaydetme programı indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Action kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Action kurulumu nasıl yapılır?

  Action kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencereden Action programını kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından OK butonuna tıklayın.

  a1.png

  Action programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için Action programının üreticisi olan Mirillis firmasının lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra pencerenin sağ alt kısmında yer alan I Agree butonuna tıklayarak Action kurulumunu başlatabilirsiniz.

  a2.png

  Action kurulum işlemi birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır. Bu tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  a3.png

  Action nasıl kullanılır?

  Action programının kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne Action programının kısayolu otomatik olarak oluşturulacaktır. Masaüstünde yer alan Action simgesine çift tıklayarak programı başlatabilirsiniz. Action programına ilk kez giriş yaptığınızda aşağıdaki ana ekran karşınıza gelecektir. Bu ekranın sağ kısmında bulunan Ayarlar menüsü üzerinden programı kullanmak istediğiniz ayarları yönetebilirsiniz.

  a4.png

  Ayarlar menüsü üzerinde bulunan Live bölümüne giriş yaparak YouTube, Twitch, Livestream, Ustream ve Facebook gibi sosyal platformlardan canlı yayın açabilirsiniz.

  a5.png
Facebook yorumları