Adaware Antivirus indir 12

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir virüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,6 MB
  Sürüm:
  12
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Adaware
  Adaware Antivirüs, bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz güçlü bir antivirüs programıdır. Adaware Antivirüs en son çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı kesintisiz koruma sağlar. Antivirüs algılama sistemi, bilgisayarınıza zarar vermeden önce en son tehditleri otomatik olarak tarar, engeller ve siler. Casus yazılım önleme koruması, kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve kişisel bilgilerinizi korur. Hepsinden iyisi, Adaware Antivirüs güncel kalır ve huzurlu bir çevrimiçi deneyim için sürekli olarak arka planda çalışır. Adaware Antivirüs programının sahip olduğu modern ve kullanışlı arayüz sayesinde bilgisayarınız üzerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Adaware Antivirüs programını indirmek ücretsizdir.
  2- Adaware Antivirüs
  programı üzerinde bulunan gerçek zamanlı internet koruması sayesinde internet üzerinden gelerek bilgisayarınıza zarar verebilecek casus yazılımlara anında işlem uygulanır.
  3- Adaware Antivirüs programının ücretsiz versiyonu bile gayet sağlıklı ve kaliteli bir şekilde çalışmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Adaware Antivirüs programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Adaware Antivirüs programının bilgisayarınıza kurulum işleminin tamamlanması biraz zaman alabiliyor.

  Adaware Antivirüs indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Adaware Antivirüs indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Adaware Antivirüs indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Adaware Antivirüs kurulumu nasıl yapılır?

  Adaware Antivirüs programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan COMPATIBLE INSTALL butonuna tıklayarak Adaware Antivirüs kurulumunu başlatabilirsiniz. Kurulumu başlatarak Adaware lisans sözleşmesini otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız.

  a1.png

  Adaware Antivirüs programının kurulum işleminin tamamlanması bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Kurulum işlemi tamamlanmadan kurulum penceresini kapatmayınız.

  a2.png

  Adaware Antivirüs kurulumu tamamlandıktan sonra Close butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  a3.png

  Adaware Antivirüs nasıl kullanılır?

  Adaware Antivirüs programının kurulum işleminin tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Adaware Antivirüs programının bilgisayarınız üzerinde çalışmaya başlamasının ardından koruma işlemi de otomatik olarak devreye girecektir. Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Full Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaların virüs taramasını başlatabilirsiniz. Ayrıca programın sol kısmındaki menü üzerinde bulunan simgelere tıklayarak internet koruması, bildirimler, ayarlar vb. gibi özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  a4.png
Facebook yorumları