AdGuard indir 6.3

Bilgisayarlarda kullanılabilen reklam engelleyici program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  170 KB
  Sürüm:
  6.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  AdGuard
  AdGuard, bilgisayar üzerinde bulunan programlarda ve internet üzerinde dolaşımdayken ziyaret ettiğiniz web siteleri üzerinde karşınıza çıkan reklamları engeller. Dünyanın en gelişmiş reklam engelleyicisi sloganı ile piyasada olan AdGuard programı, sadece bir reklam engelleyici görevi görmeyip aynı zamanda verilerinizi interneti saran çok sayıdaki çevrimiçi eylem analizcilerden ve takip sisteminden gizler.

  Ayrıca AdGuard üzerinde bulunan Ebeveyn Kontrolü sayesinde belirleyeceğiniz şifre ile AdGuard’ın kapatılması ve ayarlarının değiştirilmesi engellenecek. Bu özellik sayesinde sizin erişimini engellediğiniz web sitelerine siz parolayı giriş yapmadığınız sürece çocuklarınız erişim sağlayamayacak.

  Programın Artı Yönleri

  1- AdGuard uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- AdGuard programı sayesinde bilgisayarınız üzerinden hiçbir reklam görüntülenmez.

  3- Engellenen reklamlar sayesinde internet siteleri daha hızlı bir şekilde yüklenir ve zamandan tasarruf edersiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Nadiren de olsa bazı uygulamaların veya web sitelerinin reklamlarını engelleyemiyor.

  AdGuard nasıl yüklenir?

  AdGuard resmi web sitesine yukarıda verdiğimiz linkten giriş yapın. Web sitesine giriş yaptıktan sonra kurulum dosyasını indirmek için İndir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasını indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  adguard1.png

  AdGuard nasıl kurulur?

  AdGuard düşük boyutlu bir program olduğu için indirme işlemi hızlıca bitecektir. Programın kurulum dosyası masaüstüne indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatın.
  adguard2.png

  Kurulumu başlatmak için Install butonuna tıklayın. AdGuard programı hızlı ve küçük boyuta sahip olduğu için kurulum işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.
  adguard3.png


  Kurulum tamamlandıktan sonra AdGuard programı otomatik olarak başlatılacaktır. Üzerinde gelen otomatik ayarlar sayesinde reklam engelleme işlemi program başlatılır başlatılmaz aktif hale gelecektir. Eğer otomatik olarak aktif hale gelmez ise kullandığınız tüm programları ve web sitelerini kapatıp baştan açın.
  adguard4.png


  AdGuard nasıl kullanılır?


  AdGuard kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. AdGuard programı herhangi bir üyelik işlemi gerektirmez.

  Ana ekran üzerinde bulunan kısımdan Engellenen Reklam sayısını ve Engellenen Tehdit sayısını görüntüleyebilirsiniz. Bu ekran üzerinden AdGuard uygulamasının çalışmasını durdurabilirsiniz.
  adguard5.png

  Program üzerinde bulunan Ebeveyn kontrolü sayesinde bilgisayarınız üzerinde giriş yapılacak web sitelerini kontrol edebilirsiniz. Ekstra bir program ile yapabileceğiniz bu özelliği AdGuard uygulaması sizlere ücretsiz olarak sunuyor.
  adguard6.png
Facebook yorumları