Adlice Diag 1.3.2.0

Bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları tespit etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  29 MB
  Sürüm:
  1.3.2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Adlice
  Adlice Diag, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı dosyaları ve bileşenleri tespit etmenizi sağlayan bir programdır. Adlice Diag programının amacı, tek bir taramada şüpheli dosyaları tespit etmeye hazır bir anti-malware yazılım çözümü sağlamaktır. Program, sağlam bir imza tabanlı analizör, sezgisel destek operatörü ve bilgisayarınızın güvenlikle ilgili sorunlarını tespit etmek için birlikte çalışan bir anti-rootkit modülü ile birlikte bilgisayarınıza kurulur. Bu özellikler sayesinde Adlice Diag programı bilgisayarınızda derinlemesine bir tarama gerçekleştirmenize olanak sağlar. Taramayı başlatmak için sadece bir butona basmanız yeterlidir. Tarama sonucunda modüller, hizmetler, Windows görevleri, kayıt defteri girdileri, ana dosya ve web tarayıcı bileşenlerine göz atabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Adlice Diag indirmek ücretsizdir.
  2. Adlice Diag programını kullanarak bilgisayarınızda gerçekleştireceğiniz tarama işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır.
  3. Adlice Diag, diğer zararlı yazılım tespit programlarına göre daha derin bir tarama işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Adlice Diag programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekiyor.

  Adlice Diag Nasıl İndirilir?

  Windows PC’ye Adlice Diag indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Adlice Diag indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Adlice Diag Nasıl Kurulur?

  1. Adlice Diag kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve “Next” butonuna tıklayın.

   d1.png

  2. Adlice Diag programının bilgisayarınıza kurulacağı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   d2.png

  3. Bilgisayara Adlice Diag kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d3.png

  Adlice Diag Nasıl Kullanılır?

  1. Adlice Diag programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Programa giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   d4.png

  2. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından Adlice Diag programının sonuç sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu liste üzerinden bilgisayarınıza zararlı olan yazılımları tespit edebilirsiniz.

   d5.png

  3. Adlice Diag programının menüsü üzerinde bulunan “System” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın sistem özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

   d6.png
Facebook yorumları