AdLock indir 1.0.2.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz reklam engelleyici yazılım

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  34,5 MB
  Sürüm:
  1.0.2.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AdLock
  AdLock, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz reklam engelleyici yazılımdır. AdLock yazılımını bilgisayarınıza kurarak her türlü rahatsız edici çevrimiçi reklam türünü engelleyebilirsiniz. AdLock yazılımının engellediği reklamların türleri şunlardır: Açılır afişler, yanıp sönen afişler, metin reklamlar, otomatik oynatma, YouTube reklamları, Skype reklamları, video reklamları.

  Programın Artı Yönleri

  1. AdLock programını indirmek ücretsizdir.
  2. AdLock programını kullanarak internet tarayıcılarının üzerinde çıkan reklamlar dışında bilgisayarınızda kullandığınız uygulamalarda çıkan reklamları da engelleyebilirsiniz.
  3. AdLock programını kullanarak bilgisayarınızda hiçbir reklamı görüntülemeyeceğiniz için internet sayfalarının yüklemesini hızlandırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri
  1. AdLock programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. AdLock programı 14 günlük deneme süresi boyunca kullanılabilir.

  AdLock indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz AdLock indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  AdLock kurulumu nasıl yapılır?

  1. AdLock kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırmadan önce arka planda çalışan tüm uygulamaları ve programları kapatın ve ardından kurulum dosyasını çalıştırın. AdLock kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinde yer alan Next butonuna tıklayın.

   a1.png

  2. Bilgisayarınıza AdLock kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I agree with license terms” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   a2.png

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra kuruluma devam etmenizin ardından AdLock programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   a3.png

  4. AdLock kurulumu tamamlandıktan sonra Done butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a4.png

  AdLock nasıl kullanılır?
  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan AdLock programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. AdLock programının kaliteli bir şekilde çalışması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı tavsiye ederiz. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra AdLock programı bilgisayarınız üzerinde bulunan programlardaki ve internet sayfalarındaki reklamların engelleme işlemini otomatik olarak başlatılacaktır.

   a5.png

  2. AdLock programının ana ekranında bulunan menü üzerindeki AdLocker bölümüne giriş yaparak programın bugüne kadar engellediği reklam sayısını görüntüleyebilir ve program ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz.

   a6.png
Facebook yorumları