Adobe Acrobat PDF Okuyucu indir (Android) 18.3.2

Android cihazlarınız üzerinde PDF uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  59 MB
  Sürüm:
  18.3.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Adobe
  Adobe Acrobat PDF Okuyucu, Andorid cihazlarınızda kullanabileceğinizPDF uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. PDF uzantıya sahip dosyaların günümüzde kullanımının artmış olması nedeniyle Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulama her Android cihazda bulunması gereken bir uygulamadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulamanın geliştiricisi ünlü yazılım firması Adobe olduğu için rahatlıkla indirebilir ve kullanabilirsiniz.
  3- Uygulama üzerinden görüntülediğiniz PDF dosyalarını hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulaması bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu nasıl yüklenir?

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra Google Play Store üzerinden cihazınıza Adobe Acrobat PDF Okuyucu indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Adobe Acrobat PDF Okuyucu kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu nasıl kullanılır?

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ilk ekran üzerinden Adobe ID üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer Adobe ID üyeliğiniz yoksa Google veya Facebook hesabınız ile hızlı bir şekilde üyelik alabilirsiniz.

  ad1.jpg

  Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulamasına Adobe ID üyeliğiniz ile giriş yaptığınız zaman cihazınız üzerinde yer alan PDF dosyalarını uygulamanın ana ekranı üzerinden listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

  ad2.jpg

  Uygulamanın menüsünde yer alan Files kısmına giriş yaparak PDF dosyalarınızı yedekleyebilir veya yedeklemiş olduğunuz PDF dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

  ad3.jpg

  Shared bölümü üzerinden paylaşmış olduğunuz PDF dosyalarını cihazınız üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Paylaşılan PDF dosyalarını hiçbir zaman kaybetmezsiniz.

  ad4.jpg

  Search kısmından Adobe Acrobat PDF Okuyucusu üzerinden daha önce açmış olduğunuz PDF dosyalarını isim olarak arayarak hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Cihazınız üzerinde bulunan PDF dosyalarını da bu kısımdan arayarak erişim sağlayabilirsiniz.

  ad5.jpg

  Gelelim Adobe Acrobat PDF Okuyucu uygulamasının PDF görüntüleme kısmına. Adobe Acrobat uygulaması üzerinden açmış olduğunuz PDF dosyalarını sanki bilgisayar üzerinden açmış gibi profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

  ad6.jpg
Facebook yorumları