Adobe Lightroom (Android) 4.4

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  66 MB
  Sürüm:
  4.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Adobe
  Adobe Lightroom, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, ücretsiz, güçlü ve kullanışlı bir fotoğraf editörüdür. Adobe Lightroom, daha iyi bir fotoğrafçı olmanıza yardımcı olurken güzel fotoğraflar yaratmanızı sağlar. Android cihazınızda bulunan fotoğraflara tek dokunuşla çarpıcı değişiklikleri uygulayabilirsiniz. Adobe Lightroom uygulamasında yer alan fotoğraf paylaşım bölümüne giriş yaparak uygulamayı kullanan diğer kullanıcıların oluşturduğu fotoğrafları görüntüleyerek ilham alabilirsiniz. Buna ek olarak Lightroom kullanarak oluşturduğunuz fotoğrafları siz de bu bölümde paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Adobe Lightroom uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Adobe Lightroom uygulaması sayesinde fotoğraflarınızın kalitesini yükseltebilirsiniz.
  3. Adobe Lightroom uygulamasında bulunan fotoğraf paylaşım bölümüne giriş yaparak diğer kullanıcıların oluşturduğu fotoğrafları görüntüleyebilir ve onları paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Adobe Lightroom uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Adobe Lightroom Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Adobe Lightroom indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Uygulamayı Play Store üzerinden cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Adobe Lightroom Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Adobe Lightroom indirme işlemi tamamlandıktan sonra Adobe Lightroom uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Adobe Lightroom Nasıl Kullanılır?

  1. Adobe Lightroom uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Adobe Lightroom uygulamasında bulunan Kolay Hazır Ayarlar bölümüne giriş yaparak Android cihazınızda bulunan fotoğraflarınıza tek tuşla hazır ayarları uygulayabilirsiniz.

   a1.png

  2. Adobe Lightroom uygulamasındaki Basit Düzenleme Araçları sayesinde fotoğraflarınıza sadece birkaç basit düzenleme işlemi uygulayarak fotoğraflarınıza tamamen farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

   a2.png

  3. Android cihazlarınızın kamerasını kullanarak çektiğiniz fotoğrafların bazı bölümlerinde ışık yetersiz kalabilir. Işığın yetersiz kaldığı fotoğrafların renk ve görüntü kalitesi çok düşük olmaktadır. Bu sorunun önüne geçmek için Adobe Lightroom uygulamasında bulunan Renk Geliştirmeleri özelliğini kullanabilirsiniz.

   a3.png

  4. Adobe Lightroom uygulamasında bizim de en beğendiğimiz özellik olan Nesne Kaldırma özelliği sayesinde fotoğrafınızda istem dışı bulunan veya beğenmediğiniz bir alanı kaldırabilmeniz mümkündür. Nesne Kaldırma özelliği ile kaldıracağınız nesneler fotoğrafınızın kalitesine herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

   a4.png
Facebook yorumları