Adobe Photoshop Express (Android) indir 5.1.519

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Adobe Photoshop uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  49 MB
  Sürüm:
  5.1.519
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Adobe
  Adobe Photoshop Express Android, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize, bilgisayarınızın arka planında çalışan uygulamaları kapatarak bilgisayarınızı hızlandırmanıza, internet arama geçmişini temizlemenize ve bilgisayarınızda bulunan sürücülerin eksik olanını tespit ederek düzeltmenize yarayan bir programdır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Adobe Photoshop Express Android uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Uygulama üzerinden profesyonel bir fotoğraf düzenleme işlemi için gerekli olan her türlü araç mevcut. Uygulama üzerinden profesyonel fotoğraf düzenleme işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Adobe Photoshop Express uygulamasının tek olumsuz özelliği; uygulamayı telefonunuza indirdiğiniz zaman uygulama üzerinde fazla zaman harcayabilirsiniz. Çünkü Adobe, bilgisayar programları üzerinde gösterdiği başarıyı aynı şekilde Android üzerinden de göstermiş.

  Adobe Photoshop Express Android nasıl yüklenir?

  Adobe Photoshop Express Android uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu buton sizi Google Play Market üzerinde uygulamanın bulunduğu sayfaya yönlendirecektir. Yükle butonuna tıkladıktan sonra Adobe Photoshop Express uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Adobe Photoshop Express Android nasıl kurulur?

  Adobe Photoshop Express Android uygulamasını Google Play Market üzerinden indirdiğiniz zaman uygulamanın kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulama kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yaptığınız uygulama üzerinden fotoğraf düzenleme işlemi yapabilmeniz için uygulamaya üyelik ile giriş yapmanız gerekmektedir. Google veya Facebook hesabınız ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  adobe1.jpg

  Adobe Photoshop Express nasıl kullanılır?

  Uygulamaya üyelik alıp giriş yaptıktan sonra ücretsiz fotoğraf düzenleme işlemi için tam olarak yetkilenmiş oluyorsunuz. Uygulamaya giriş yapınca karşınıza cihazınızda bulunan tüm fotoğraflar gösteriliyor. İstediğiniz fotoğrafı seçerek sağ altta bulunan Ok simgesine tıkladıktan sonra fotoğraf düzenleme işlemine başlayabiliyorsunuz.
  adobe2.jpg

  Adobe Photoshop Express uygulaması sayesinde profesyonel fotoğraf düzenlemeleri yapabileceğinizi yazımızın en başında belirtmiştik. Uygulamada bulunan geniş efekt seçenekleri sayesinde muhteşem fotoğrafları sadece birkaç dokunma ile ortaya çıkarabilirsiniz.
  adobe3.jpg

  Adobe Photoshop Express Android uygulamasında fotoğraf düzenleme nasıl yapılır?

  Uygulama üzerinden alt kısımda bulunan menüden fotoğraflara efekt verebileceğiniz gibi aynı zamanda Kırpma, Parlaklık Ayarları, Eskitme Ayarları, Lekeleri Kaldırma, Kırmızı Göz Düzeltme gibi işlemleri de ücretsiz ve profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.
  adobe4.jpg

  Oluşturduğunuz fotoğrafların üzerine farklı yazı tiplerinde yazı yazabilir ve fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşırken üzerine farklı görsellere sahip yazılar ekleyebilirsiniz. Fotoğrafın üstüne yazacağınız yazıların arka planlarında olan görsellerin gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
  adobe5.jpg

  Uygulama üzerinden ücretsiz olarak onlarca çerçeveye ulaşabilirsiniz.
  adobe6.jpg

  Adobe Photoshop Express Android uygulaması üzerinden fotoğraflarınız ile ücretsiz olarak kolaj oluşturabilirsiniz.
  adobekolaj.jpg

  Son olarak uygulama üzerinden oluşturduğunuz fotoğrafları isterseniz Galerinize kaydedebilir veya sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz resimlerin sağ üst kısmında bulunan (kırmızı ok ile gösterilen) paylaş butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan ekran üzerinden ister galerinize kaydedin veya isterseniz herhangi bir sosyal medya hesabınız üzerinden paylaşın. Depolama sorunu yaşayan kişiler için de Adobe bir özellik ekleyerek “Creative Cloud” üzerine fotoğrafları yedekleme imkanı sunuyor. Dilerseniz Creative Cloud üzerinde fotoğraflarınızı yedekleyebilirsiniz.
  adobe7.jpg
Facebook yorumları