Adobe Photoshop indir - Photoshop CS6 CS6

Gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken profesyonel amaçlı fotoğraf düzenleme programı.

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-bit ve 64-bit uyumlu
  Boyut:
  2 GB
  Sürüm:
  CS6
  Dil:
  İngilizce, Türkçe
  Üretici:
  Adobe Systems Incorporated
  Adobe Photoshop programının son sürümü olan Adobe Photoshop CS6'yı sitemiz aracılığı ile indirebilirsiniz. Birçok yenilik ile gelen CS6 özellikle de geliştirdiği video editörüyle dikkat çekiyor.

  Adobe Photoshop CS6'yı indirmek için Creative Cloud'a yönlendirileceksiniz. Bu yüzden Creative Cloud üzerinden indirmek istediğiniz Adobe Photoshop sürümünü seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Ciddi anlamda bir profesyonellik içeren Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşinlendirerek daha gelişmiş bir hale getirdi. Yani CS6'nın asıl amacı Video düzenleme ile uğraşanların gönlünü çalmasıdır. CS6'nın geliştirdiği Video bölümünde video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yeni özellikler bulunuyor. Gelen bu yenilikler tek bir program ile hem fotoğraf hem video düzenlemeniz için getirildi.

  [​IMG]

  Performans gelişmesi ile ön plana çıkan CS6, bu sürümde kullandığı "Mercury" grafik motoru ile daha akıcı ve hızlı bir çalışma ortamı yaratıyor. Photoshop'un en çok kullanılan araçları bu sürüm ile daha iyi geldiği için iyi bir performans ortaya çıktı. Birde CS6'da yer alan "Patch" aracındaki gelişmeler de oldukça ilgi çekici görünüyor. Yani CS6'da denenmesi gereken ilk araç Patch aracı olabilir.

  [​IMG]

  Adobe Photoshop CS6 ile gelen yeni arayüz ise daha Photoshop'u daha kullanışlı hale getiriyor. Ayrıca Adobe'un "The Creative Cloud" uygulaması ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınmış durumda. Böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler rahatlıkla internetten yapılabilecek.

  Önemli!
  Adobe Photoshop CS6 kurulumunu gerçekleştirdikten sonra size ait Adobe ID ile kayıt yapmanız gerekiyor. https://adobeid-na1.services.adobe.com/renga-idprovider/pages/login.do bu adresten kayıt olabilirsiniz.

  Adobe Photoshop CS6 Nasıl Kurulur?

  İlk olarak Creative Cloud yükleyicisini açın. İndirilenler klasöründe yer alan “CreativeCloudSet-Up.exe” dosyasını bulun ve başlatın.
  [​IMG]

  Daha sonra Creative Cloud yükleyicisini çalıştırın ve talimatları izleyin.
  [​IMG]

  Ve son olarak da Photoshop uygulamasını yükleyin. Creative Cloud masaüstü uygulaması otomatik olarak açılacaktır. Ve giriş yaptığınızda, Photoshop indirilecektir.
  [​IMG]

  Adobe Photoshop CS6 Programının Artı Yönleri
  1. Zengin efekt, fırça ve bir çok özellik
  Adobe Photoshop CS6 ProgramınunEksi Yönleri
  1. Adobe Photoshop CS6 programını kullanabilmek kolay değil.
  2. Sistemi yoracak bir program. Yani sistem özellikleriniz biraz iyi olması gerek.

  Images

  1. photoshop_cs6_indir.jpg
  2. adone_photoshop_cs6_ile_profesyonel_calisin.jpg
  3. photoshop_cs6_gelismis_ozellikere_sahip.jpg
  4. photoshop_uygulamasini_yukleyin.jpg
  5. Creative_Cloud_uygulamasini_yukleyin.jpg
  6. photoshop_cs6_iniyor.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: CS6
  Dünyanın en iyi görüntü ve tasarım uygulaması neredeyse her yaratıcı projenin çekirdeğini oluşturuyor. Masaüstü ve mobil aygıtlarda çalışarak fotoğrafların yanı sıra web siteleri ve mobil uygulamalar, 3B resimler, videolar ve çeşitli içerikler oluşturup geliştirin.
Facebook yorumları