Adobe Photoshop Sketch indir (Android) 2.2.253

Android cihazlarınızda boyama yapabileceğiniz bir Adobe uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  57 MB
  Sürüm:
  2.2.253
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Adobe
  Adobe Photoshop Sketch, Android cihazlarınız üzerinden boyama ve çizim yapabileceğiniz Adobe’un ürettiği ve geliştirdiği bir uygulamadır. Adobe Photoshop Sketch uygulaması indirerek boyama kitaplarına yaptığınız boyamaların aynısını bu uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Adobe Photoshop Sketch uygulamasını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  Uygulama Adobe tarafından üretildiği için sürekli olarak güncellemeler ile iyileştirilmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Adobe Photoshop Sketch uygulaması üzerinde bulunan bazı görselleri uygulama üzerinden satın alma işlemi yapmadan kullanamıyorsunuz.
  2- Uygulama, eski Android sürümüne sahip bazı cihazlar tarafından desteklenmiyor.

  Adobe Photoshop Sketch nasıl yüklenir?

  Adobe Photoshop Sketch programını indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden ekranda bulunan Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Adobe Photoshop Sketch nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız Adobe Photoshop Sketch uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Adobe Photoshop Sketch nasıl kullanılır?

  Adobe Photoshop Sketch uygulamasını Android cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Eğer uygulamayı ilk kez indiriyorsanız uygulama üzerinde giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz bulunmuyorsa Sign up for free butonuna dokunarak ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Facebook ve Gmail hesabınız ile de uygulamaya ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.
  skUyelik.jpg

  Üyelik oluşturduktan sonra beyaz boş ekran gelecektir. Dilerseniz bu ekran üzerinde sol tarafta bulunan fırçalar ile çizim yapmaya başlayabilirsiniz.
  skFırca.jpg

  Ekran üzerinde bulunan + simgesine dokunarak Image Layer kısmından dilerseniz galerinizde bulunan bir fotoğrafı seçerek, yeni bir fotoğraf çekerek, Adobe Dosyalarınız ve Adobe Stock fotoğrafları üzerinden arama yaparak arka plana bir fotoğraf ekleyerek onun üzerinde çizimler gerçekleştirebilirsiniz.
  skImage.jpg


  Adobe Stock fotoğrafları arasında kelime ile arama yaparak üzerinde çizim ve boyama yapmak istediğiniz görseli seçebilirsiniz. Bu fotoğrafların bazıları ücretsiz olduğu gibi bazıları da ücretli olabiliyor.
  skAra.jpg


  Uygulama arayüzüne ekleyeceğiniz görselin üzerine boyama yaparak ortaya çok güzel görseller çıkartabilirsiniz.
  sk1.png


  Uygulama, kullanıcılarına her alan üzerinde kolaylıkla çizim yapabilmesi için farklı fırça seçenekleri de sunuyor.
  sk2.png


  Oluşturmuş olduğunuz görselleri Galerinize kaydedebilir, Adobe Uygulamaları üzerinden gönderme yapabilir ve istediğiniz bir sosyal medya üzerinden diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz.
  sk3.png
Facebook yorumları