Adobe Scan (Android) 20.02.07

Android cihazlarınızı belge tarayıcısına dönüştürmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30,5 MB
  Sürüm:
  20.02.07
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Adobe
  Adobe Scan, Android cihazlarınızı mobil tarayıcıya dönüştürmenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama, belgeler, resimler, makbuzlar, kartvizitler ve aradaki her şey gibi hassas bir şey yakalama yeteneği gibi bir dizi önemli özellik ile birlikte gelir. OCR yeteneği, kullanıcılara ayrıca metin üretimi de sağlayabileceği anlamına gelir. Kırpma, döndürme, yeniden sıralama, önizleme veya renkleri ayarlama gibi bazı temel düzenleme araçları da mevcuttur. Adobe Scan uygulaması ile oluşturduğunuz dosyaları sadece birkaç dokunuş ile kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Adobe Scan uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Adobe Scan uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. Adobe Scan uygulamasını kullanarak herhangi bir kağıdı kolaylıkla PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz.

  Adobe Scan Nasıl İndirilir?

  Tamamen ücretsiz olarak Adobe Scan uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan “Hemen indir” butonuna tıklayın. Butona tıklamanızın ardından cihazınızda otomatik olarak açılan Play Store içerisindeki “Yükle” butonuna tıklayarak Adobe Scan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Adobe Scan Nasıl Kurulur?

  Adobe Scan uygulamasını Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirmenizin ardından uygulamanın kurulum işlemi de aynı anda tamamlanır. Uygulamayı kullanmak için başlatmanız yeterli olacaktır.


  Adobe Scan Nasıl Kullanılır?

  1. Adobe Scan uygulamasını kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan logoya tıklayarak uygulamaya giriş yapın. Adobe Scan uygulamasına giriş yapmanızın ardından uygulamanın cihazınızın kamerasına erişim sağlamasına izin verin. Cihazınızın kamerasını kullanarak Adobe Scan uygulamasının PDF tarayıcı özelliği ile her şeyi hassas bir şekilde tarayabilirsiniz. Gelişmiş görüntü teknolojisi belgelerinizi kenarlıklar için otomatik olarak algılar, taranan içeriği keskinleştirir ve metni (OCR) tanır.

   a1.png

  2. Adobe Scan uygulamasını kullanarak taradığınız belgelerde bulunan kusurları kaldırabilir ve içeriğini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca belgedeki lekeleri, izleri, kırışıklıkları ve hatta el yazısını bile temizleyebilirsiniz.

   a2.png

  3. Tarama işlemini kullanarak cihazınıza aktardığınız belgelerin içeriğindeki herhangi bir kelimeyi veya cümleyi hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

   a3.png

  4. Uygulamadaki Kartvizit Tarayıcı özelliği Adobe Scan uygulamasını hızlı bir kartvizit tarayıcı ve okuyucuya dönüştürür. Kartvizit tarayıcısı kullanılırken kişi bilgileri otomatik olarak çıkarılır, böylece cihaz kişilerinize hızla ekleyebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.

   a4.png
Facebook yorumları