Advanced SystemCare indir 9.3

Windows için Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı program indir

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10/Windows 8.1/Win8/Win7/Vista/WinXP
  Boyut:
  41 MB
  Sürüm:
  9.3.0.1121
  Dil:
  Almanca, İngilizce, Türkçe
  Üretici:
  IObit
  Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilmeniz için bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma işlemini basit bir şekilde yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz Advanced SystemCare programı zamanla yavaşlayan bilgisayarınızı canlandırır ve ilk günkü haline geri döndürür. İçerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran program sistem optimizasyon aracı kategorisinin en iyileri arasındadır. Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirebilir.

  İndirdiğiniz exe'yi çalıştırdığınızda Advanced SystemCare kurucu ekranı sizi karşılayacak. Dilerseniz direkt olarak kurabilir veya programın size sunduğu Driver Güncelleme yazılımı olan Driver Booster'ı da yanında kurabilirsiniz. Bunun için ekranda yer alan en alttaki kutucuğu işaretleyip Kabul et ve Kur demeniz yeterli olacaktır.

  [​IMG]

  Kurulum hızlı bir şekilde tamamlandıktan sonra otomatik olarak program çalışacaktır. Program ile yapabileceğiniz bir çok seçenek bulunuyor. Bu seçenekler:

  Daha Hızlı PC


  Yeni hızlandırma
  , sisteminizi, tarayıcınızı ve diskini hızlandırmak için 1 tıklamalık çözüm sunuyor. Yeni hızlandırma seçeneği ile sisteminizi gereksiz dosyalardan arındırabilir, tarayıcınızı sıfır hale getirebilir ve anasayafa sorunlarını çözebilirsiniz.

  [​IMG]

  Daha Derin Temizlik

  Bilgisayarı daha hızlı, daha temiz ve güvenli yapmak için kötü yazılımlar, kayıt defteri, çöp dosyalar, gizlilik sorunları dahil 12 öğenin derin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

  [​IMG]

  Daha Güvenli Tarayıcı ve Daha İyi Koruma

  Bilgisayarınızın güvenliği her zaman önemli olmuştur. Advanced SystemCare ile PC'nizin güvenliğini arttırmak için tarayıcınıza ve sistem zayıflığına önlem alabilirsiniz. Yani bu özellik sayesinde daha güvenli tarayaıcı ve iyi koruma olacak.

  [​IMG]

  Daha Hızlı Başlangıç

  1 tıklama ile sistem önyükleme süresini hızlandırabilirsiniz. Özelleştirilebilir seçenekler sayesinde bilgisayar açılışları artık eskisi kadar yavaş olmayacak.

  [​IMG]

  Gerçek Zamanlı Hızlandırıcı

  Bilgisayarınızın durumunu anlık olarak izler ve sistem verimliliğini arttırmak için sizi iyi bir şekilde yönlendirir.

  [​IMG]

  Images

  1. Advanced-SystemCare-gercek-zamanli-hizlandirici.jpg
  2. Advanced-SystemCare-ile-daha-hizli-baslangic.jpg
  3. Advanced-SystemCare-ile-daha-guvenli-tarayici.jpg
  4. Advanced-SystemCare-ile-daha-derin-temizlik.jpg
  5. Advanced-SystemCare-ile-daha-hizli-pc.jpg
  6. Advanced-SystemCare-kurulum-ekrani.jpg
  7. advanced-systemcare-indir.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 9.3
  Advanced SystemCare (WindowsCare) Free, işletim sisteminizi onarmaya ve optimize etmeye yarayan çok güçlü bir ücretsiz bakım aracıdır.
Facebook yorumları