AdwCleaner indir 7.2.4.0

Bilgisayarınızda bulunan tehditleri tamamen ortadan kaldırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,2 MB
  Sürüm:
  7.2.4.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Malwarebytes
  AdwCleaner, bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir antivirüs programıdır. Aslında AdwCleaner için tam olarak bir antivirüs programı diyemeyiz ancak bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyalar yoluyla bulaşan tehditleri kaldırmanızı sağlayan, bilgisayarınızın internet tarayıcılarının anasayfasının değiştirilmesine neden olan ve istenmeyen toolbar yazılımlarını kaldırmanıza yarayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1- AdwCleaner programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  AdwCleaner programını kullanmak için kurulum yapmanız gerek yoktur. Programı bilgisayarınıza indirdiğiniz gibi direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3- AdwCleaner programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan tehditleri kolaylıkla yok edebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- AdwCleaner programı üzerinde aktif olarak otomatik koruma sağlayan bir özellik bulunmuyor. Bilgisayarınızda herhangi bir tarama yapmak istediğiniz zaman bunu programa giriş yaparak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  2- AdwCleaner programı üzerinden bazı özelliklere satın alarak erişebiliyorsunuz.

  AdwCleaner nasıl yüklenir?

  AdwCleaner programını bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. AdwCleaner indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  AdwCleaner nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz AdwCleaner programını kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz AdwCleaner programını çalıştırarak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  AdwCleaner nasıl kullanılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz AdwCleaner programını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan AdwCleaner ana penceresi üzerinde bulunan Scan Now butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tehditleri hızlı bir şekilde taramaya başlayın.
  adw1.PNG


  Scan Now butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızda bulunan dosyaların taraması başlayacaktır. Tarama işlemi tamamlanana kadar tarama ekranını kapatmayın.
  adw1.2.PNG

  AdwCleaner tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden bilgisayarınızda bulunan tehditleri ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra sağ alt kısımda bulunan Clean & Repair butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan tehditleri hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sol alt kısımda bulunan View Scan Log File butonuna dokunarak tarama detaylarını daha ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  adw1.3.PNG

  Bilgisayarınız üzerinde bulunan anasayfa virüsü ve toolbar virüsü gibi virüsleri programın sol kısmındaki menüde yer alan Quarantine kısmına giriş yaparak görüntüleyebilir ve bilgisayarınızdan tamamen temizleyebilirsiniz.
  adw2.PNG

  AdwCleaner programının menüsü üzerinde bulunan Log Files kısmına giriş yaparak daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz işlemleri isim, tarih, tür ve yer olarak ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  adw3.PNG

  Ve son olarak AdwCleaner programının Settings bölümüne giriş yaparak programın tüm ayarlarına buradan erişebilirsiniz.
  adw4.PNG
Facebook yorumları