AFK Arena (Android) 1.25.09

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz sıra tabanlı oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  101 MB
  Sürüm:
  1.25.09
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lilith Games
  AFK Arena, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilginç bir hikâyeye sahip olan, oyuncuları kahraman toplama ve savaş kazanma konusunda zorlayan sıra tabanlı bir oyundur. Sıra tabanlı oyunlar, kontrollerin uygulanması kolay olduğundan mobil cihazlar için mükemmeldir. Aynı şey AFK Arena için de geçerli, eğlenceli ve güçlü bir deneyim sunmak için sınırlı alandan ve kontrollerden faydalanıyor. AFK Arena'da oyuncular, Celtic mitolojisinden ilham alan bir kahraman grubunu kontrol ediyor. Esperia'nın gerçeklerini keşfetmek, insanları bir ittifak oluşturmak, yeni güçler keşfetmek ve şampiyonalarda mücadele etmek için zorlayacak.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. AFK Arena oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. AFK Arena oyunu çok güzel bir hikâyeye sahiptir. Oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3. AFK Arena oyununda karşılaştığınız diğer oyuncularla ittifak kurabilir ve diğer ittifaklara karşı savaşabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. AFK Arena oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara AFK Arena Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza AFK Arena indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store üzerinde yer alan Yükle butonuna dokunarak AFK Arena oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara AFK Arena Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza indirdiğiniz AFK Arena oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  Android cihazlarda AFK Arena Nasıl Oynanır?

  1. AFK Arena oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. AFK Arena oyununa giriş yaptıktan sonra her birinin Celtic mitolojisinden ilham alan kendine özgü ve muhteşem sanat tarzına sahip kahramanları ve hiziplerini keşfedin.

   a1.jpg

  2. AFK Arena oyununun Efsaneler Şampiyonasında gerçekleşen savaşlara katılın ve kahramanlarınızı geliştirmek için altın elde edin.

   a2.jpg

  3. Savaşlardan elde edeceğiniz altınlar ile kahramanlarınıza yeni eşyalar satın alarak onlara yeni görünüm kazandırabilirsiniz.

   a3.jpg
Facebook yorumları