AirBrush Photo Editor (Android) 4.1.4

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  46 MB
  Sürüm:
  4.1.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Meitu Limited
  AirBrush Photo Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. AirBrush Photo Editor, profesyonel fotoğrafçılar ve makyaj sanatçıları ile geliştirilen ve kullanıcıların fotoğraflarını ve özçekimlerini sorunsuz, otomatik veya manuel olarak geliştirmelerini sağlayan çok çeşitli araçlar sunmaktadır. Kullanıcılar, AirBrush Photo Editor uygulamasında fotoğrafları adım adım düzeltmeyi ve ışık kaynağını ayarlamayı, akne izlerini ve diğer lekeleri çıkarmayı, parlak bir mükemmellik elde etmeyi, cilt tonunu değiştirmeyi, dişlerini beyazlatmayı, hoş bir gülümsemeye kavuşturmayı, gözlerini parlatmayı seçebilirler.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. AirBrush Photo Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. AirBrush Photo Editor uygulamasında sadece birkaç dokunuşla fotoğraflarınıza tamamen farklı bir görünüm katabilirsiniz.
  3. Düzenleme özelliklerine ek olarak, AirBrush editörü ayrıca sanatsal, güzel ve çarpıcı bir dokunuş için resimlerinizi bulanıklaştırmanıza, kırpmanıza, uzatmanıza, ince ayarlamanıza ve ayarlamanıza olanak veren araçlar içerir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. AirBrush Photo Editor uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. AirBrush Photo Editor uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için AirBrush Photo Editor Nasıl İndirilir?

  AirBrush Photo Editor indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza AirBrush Photo Editor indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için AirBrush Photo Editor Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz AirBrush Photo Editor uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. AirBrush Photo Editor uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için AirBrush Photo Editor Nasıl Kullanılır?

  1. AirBrush Photo Editor cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. AirBrush Photo Editor uygulamasına giriş yapmanızın ardından cihazınızın galerisi üzerinden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açın. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı uygulamada açtıktan sonra dilerseniz hızlı ayarları kullanarak sadece birkaç tıklama ile fotoğrafınıza mükemmel bir görünüm katabilirsiniz.

   a1.jpg

  2. AirBrush Photo Editor uygulamasında fotoğraflarınızı daha detaylı bir şekilde düzenlemek istiyorsanız uygulamanın “İnce Ayar” özelliğini kullanabilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Uygulamadaki onlarca filtre arasından dilediğinizi kullanın ve favori filtrenizi keşfedin.

   a3.jpg
Facebook yorumları