AirDroid (Android) 4.2.2.2

Android cihazlarınızı bilgisayarınız üzerinden yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  31 MB
  Sürüm:
  4.2.2.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SAND STUDIO
  AirDroid, Android cihazlarınızı bilgisayara bağlamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android cihazınıza indirmiş olduğunuz AirDroid uygulamasını bilgisayarınızdaki AirDroid programı ile eşitleyerek Android cihazlarınızı bilgisayarınız üzerinden yönetebilir, Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında veri transferi yapabilir ve daha birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. AirDroid uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. AirDroid uygulamasını kullanarak Android telefonlarınıza gelecek olan sesli aramaları bilgisayarınızdan da yanıtlayabilirsiniz.
  3. AirDroid uygulaması aracılığı ile Android cihazlarınızda bulunan tüm verilerinizi ücretsiz olarak bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. AirDroid uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. AirDroid uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  AirDroid Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza AirDroid indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak uygulamanın cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  AirDroid Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz AirDroid uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşmektedir. AirDroid uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  AirDroid Nasıl Kullanılır?

  1. AirDroid uygulamasınıncihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. AirDroid uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. AirDroid mobil uygulaması ile AirDroid masaüstü programı arasında nasıl bağlantı sağlanacağını öğrenmek için AirDroid Nasıl Kullanılır? Adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

   a0.png

  2. AirDroid uygulaması aracılığıyla Android cihazınızı bilgisayarınız ile eşitledikten sonra Android cihazınızda bulunan arama kayıtlarını, rehberinizi, galerinizi ve diğer tüm dosyalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   a1.jpeg

  3. AirDroid uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız ile bilgisayarınız arasında kolaylıkla veri alış-verişi yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Android cihazınız ve bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

   a2.jpeg

  4. AirDroid uygulaması sayesinde Android cihazınıza gelen tüm bildirimleri bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

   a3.jpeg

  5. AirDroid uygulamasında bulunan “AirMirror” özelliği sayesinde mobil cihazlarınızın ekranında gerçekleşen tüm olayları bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz.

   a4.jpeg

  6. Android cihazlarınıza gelen SMS’leri ve sesli aramaları AirDroid uygulaması sayesinde bilgisayarınız üzerinden hızlı bir şekilde yanıtlayabilirsiniz.

   a5.jpeg
Facebook yorumları