AirDroid indir 3.6.3.0

Bilgisayarınız üzerinden Android cihazlarınız üzerinde işlem yapabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  54 MB
  Sürüm:
  3.6.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AirDroid
  AirDroid, bilgisayarınız üzerinden Android cihazlarınızı uzaktan yönetmenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınız üzerinden AirDroid programını indirerek akıllı cihazlarınız ile eşitleme işlemini yaptığınız zaman cihazınız nerede olursa olsun eğer internet bağlantısı mevcut ise cihazınızı bilgisayarınız üzerinden yönetebilirsiniz. Bu yönetme işlemlerinin içerisinde çağrı görüntüleme, SMS gönderme, fotoğraflarınıza erişme ve diğer tüm dosyalarınıza erişim sağlama gibi özellikler mevcuttur.

  Programın Artı Yönleri

  1- AirDroid programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Program üzerinden bilgisayarınız ile akıllı cihazlar arasında hızlı bir şekilde dosya aktarımı sağlayabilirsiniz.
  3- AirDroid programı üzerinden akıllı cihazlarınızın üzerinde bulunan uygulamaları da kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Akıllı cihazlarınız AirDroid programı ile bilgisayarınıza bağlandığı zaman cihazlarınızın internet ile olan bağlantısı sadece AirDroid programı üzerinden kullanılmaktadır.

  AirDroid nasıl yüklenir?

  Airdroid indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. AirDroid kurulum dosyasını indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  AirDroid nasıl kurulur?

  Airdroid indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ekran üzerinden dil seçimini yapın ve OK butonuna tıklayın.
  air1.png

  Dil seçimini yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan lisans sözleşmesini kabul etmek için I Agree butonuna tıklayın ve kuruluma devam edin.
  air2.png


  Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumu bitirin. Kurulum tamamlandıktan sonra AirDroid programı otomatik olarak çalışacaktır.
  air3.png


  AirDroid nasıl kullanılır?

  AirDroid kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ilk ekran üzerinden programı kullanabilmeniz için giriş yapmanız istenecektir. Bu giriş yapma işlemi sizin bilgisayarınızın ve akıllı cihazlarınızın bağlantı ayarlarının ve diğer işlemler için kaydedilmesi için gereklidir. Yeni bir üyelik almak için Sign up (Kayıt Ol) butonuna tıklayınız. AirDroid kayıt işlemi yaklaşık 1 dakika içerisinde tamamlanır. Kayıt olurken kullanmış olduğunuz E-Mail adresiniz ve şifreniz ile programa giriş yapın.
  air4.png


  AirDroid programına üyeliğiniz ile giriş yaptığınız zaman program sizden akıllı cihazınızı program üzerine eklemeniz için izlemeniz gereken adımları gösterecektir. Bu adımları takip ederek akıllı cihazınızı AirDroid programı aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayın.
  air5.png

  Bilgisayarınız ile akıllı cihazınız arasında gerçekleştirdiğiniz bağlantıdan sonra sol kısımda bulunan menü üzerinden istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden bazıları: Cihazınıza gelen çağrıları görüntüleme, SMS gönderme, fotoğrafları görüntüleme vb.. Bilgisayarınız ile akıllı cihazınız arasında sadece sürükle bırak işlemi yaparak dosya aktarımını kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  air6.png
Facebook yorumları