All-In-One Toolbox (Android) 8.1.5.8.8

Android cihazlarınızı en iyi duruma getirmeniz için gerekli araçlara sahip olan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,1 MB
  Sürüm:
  8.1.5.8.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AIO Software
  All-In-One Toolbox, Android cihazlarınızın depolama alanı boşaltmak, pil ömrünü uzatmak, yüklü uygulamaları düzenlemek ve Android cihazların yavaşlayan sistemini hızlandırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama, pil ömrünü optimize etmek, hafızayı iyileştirmek ve bir telefondaki çeşitli uygulamaları ve dosyaları yönetmek için ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir. Bunun yanı sıra, All-In-One Toolbox, sistem önyüklemesiyle başlayan veya uygulamaları harici SD karta taşıyan uygulamaları özelleştirmek için çok gerekli bir bildirim yöneticisi ve araçlarıyla birlikte gelir. Ayrıca, tek seferde birden fazla görevi gerçekleştirmek için bir toplu yükleyici ve kaldırıcıya sahiptir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. All-In-One Toolbox uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. All-In-One Toolbox uygulamasını kullanarak cihazınızın hem depolama alanını hem de performansını sadece birkaç dokunuş ile artırabilirsiniz.
  3. All-In-One Toolbox uygulaması, Android cihazınızdan en yüksek performansı alabilmeniz için gerekli olan araçların tamamına sahiptir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. All-In-One Toolbox uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. All-In-One Toolbox uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  All-In-One Toolbox Nasıl İndirilir?

  All-In-One Toolbox uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna dokunarak All-In-One Toolbox uygulamasını Android cihazınıza indirin.


  All-In-One Toolbox Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz All-In-One Toolbox uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. All-In-One Toolbox uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınız üzerinde başlatmanız yeterli olacaktır.


  All-In-One Toolbox Nasıl Kullanılır?

  1. All-In-One Toolbox uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. All-In-One Toolbox uygulamasını cihazınızda başlattıktan sonra açılacak ekran üzerinden cihazınızın RAM performansını optimize edebilirsiniz.

   a1.png

  2. All-In-One Toolbox uygulamasındaki “Clean” butonuna dokunarak cihazınızdaki gereksiz dosyaların ve uygulamaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   a2.png

  3. All-In-One Toolbox uygulamasındaki tarama işlemi sonucunda bulunan gereksiz dosya ve uygulamaları cihazınızdan sadece tek bir dokunuş ile kaldırabilirsiniz. Bu işlem sonucunda cihazınızın depolama alanında ve performansında önemli ölçüde artış elde edebilirsiniz.

   a3.png
  4. All-In-One Toolbox uygulamasında bulunan “Battery Saver” özelliğini kullanarak Android cihazınızın batarya ömrünü kolaylıkla uzatabilirsiniz.

   a4.png

  5. All-In-One Toolbox uygulamasındaki “File Explorer” özelliğini kullanarak Android cihazlarınızdaki tüm dosyaları yönetebilirsiniz. Ayrıca hafıza kartı ile cihazınızın hafızası arasında veri alış-verişi de yapabilirsiniz.

   a5.png
Facebook yorumları