AllDup 4.4.3

Bilgisayarınızda aynı içeriğe sahip olan dosyaların kopyalarını silmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13,33 MB
  Sürüm:
  4.4.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Michael Thummerer Software
  AllDup, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yinelenen dosya temizleyicisidir. AllDup programını kullanarak bilgisayarınızda aynı içeriğe sahip olan kopyalanmış dosyaları temizleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki kopyalarını temizlediğiniz dosyaların orijinal versiyonuna hiçbir şekilde müdahale edilmez ve bu özellik sayesinde herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

  Programın Artı Yönleri

  1. AllDup programını indirmek ücretsizdir.
  2. AllDup programını kullanarak bilgisayarınızın depolama alanında önemli ölçüde yeni alan açabilirsiniz.
  3. AllDup programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde yapacağınız dosya temizleme işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  AllDup Nasıl İndirilir?


  Bilgisayarınıza AllDup indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. AllDup kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  AllDup Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza AllDup kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlattıktan sonra açılacak kurulum sihirbazı üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve “Next” butonuna tıklayarak kuruluma başlayın.

   a1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra AllDup programının kurulum dosyalarının bilgisayarınızda saklanacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a2.png

  3. AllDup programının bilgisayarınıza kurulumu için istenilenleri yerine getirdikten sonra kurulum sihirbazında yer alan “Install” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın

   a3.png

  4. Bilgisayara AllDup kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazını kapatabilirsiniz. Kurulum sihirbazından çıkış yaptığınızda program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışacaktır.

   a4.png

  AllDup Nasıl Kullanılır?

  1. AllDup kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. AllDup programına giriş yaptıktan sonra açılacak ana pencere üzerinden bilgisayarınızdaki sabit diskleri ve klasörleri görüntüleyebilirsiniz. AllDup programının ana penceresi üzerinde bulunan butonları kullanarak kaynak klasörleri veya sürücüleri ve arama kriterlerini seçebilir ve böylece ad, uzantı, boyut, oluşturma tarihi, özellikler veya içerik araması yapabilirsiniz. Dahası, tanımlanmış karakterleri ve zaman damgasını, MP3 dosyalarının ID3 etiketlerini, JPEG'in EXIF etiketini görmezden gelebilir ve hatta bir dosyanın sonundaki veri bloğunu karşılaştırabilirsiniz.

   a5.png

  2. AllDup programının “Search Method” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda tekrarlanan dosyaları bulmak için profesyonel olarak filtreleme metodu uygulayabilirsiniz. İstediğiniz filtreleme metodunu uyguladıktan sonra programın sol üst kısmında yer alan “Start Search” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

   a6.png

  3. AllDup programında başlatacağınız tekrarlanan dosya tarama işleminin tamamlanma süresi seçtiğiniz sürücüde bulunan dosya sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   a7.png

  4. Bilgisayarınızda tekrarlanan dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak bir liste oluşturulacaktır.

   a8.png

  5. AllDup programında oluşturulan listeden silmek istediğiniz tekrarlanan dosyanın önünde bulunan kutucuğu işaretleyin ve ardından aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan “File Delete” butonuna tıklayın. Seçtiğiniz tekrarlanan dosyaların silinme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   a9.png
Facebook yorumları