Aloha Web Tarayıcı indir (Android) 1.4.1.3

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu ücretsiz web tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  54 MB
  Sürüm:
  1.4.1.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Aloha Mobile
  Aloha Web Tarayıcı, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Aloha Web Tarayıcı uygulaması üzerinde yer alan reklam engelleyici ve VPN sayesinde Android cihazlarınızda web üzerinde hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. Aloha Web Tarayıcı indirme ve kullanma hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Aloha Web Tarayıcı uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Android cihazlarınızda bulunan standart web tarayıcı uygulamalarına göre Aloha Web Tarayıcı uygulaması çok daha hızlıdır. Üzerinde bulunan reklam engelleme özelliği sayesinde giriş yaptığınız web sitelerindeki reklamların tamamını engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde reklam engelleyici bulunmasına rağmen Aloha Web Tarayıcı uygulamasının kendi yayınladığı reklamlar kullanıcıya gösterilmektedir.

  Aloha Web Tarayıcı nasıl yüklenir?

  Aloha Web Tarayıcı indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Aloha Web Tarayıcı uygulamasını ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

  Aloha Web Tarayıcı nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz Aloha Web Tarayıcı uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. Aloha Web Tarayıcı uygulamasını kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Aloha Web Tarayıcı nasıl kullanılır?

  Aloha Web Tarayıcı uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra Aloha Web Tarayıcı uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya ilk kez giriş yaptığınızda basit bir web tarayıcı uygulamasına giriş yapmış gibi hissedebilirsiniz ancak Aloha Web Tarayıcı uygulamasının sahip olduğu özellikleri kullanmaya başladıkça profesyonel bir web tarayıcı uygulaması indirdiğinizin farkına varacaksınız.

  A1.png

  Aloha Web Tarayıcı uygulamasının gizli sekme özelliğinin de diğer web tarayıcılara göre daha gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Gizli sekme şifreleme özelliği sayesinde Aloha Web Tarayıcı uygulaması üzerinden giriş yaptığınız web sitelerini şifreleyerek cihazınız üzerinde gizli bir şekilde kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

  A2.png

  Sınırsız ve ücretsiz VPN özelliği sayesinde erişim kısıtlaması gelen web sitelerine herhangi bir kısıtlama olmadan erişim sağlayabilirsiniz.

  A3.png

  Aloha Web Tarayıcı uygulaması üzerinden oynattığınız videoları indirebilirsiniz.

  A4.png

  Aloha Web Tarayıcı uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde video, müzik ve dosya indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz tüm dosyaları tek bir liste altında görüntüleyebilirsiniz.

  A5.png

  Aloha uygulamasının sahip olduğu VR video destekleme özelliği sayesinde android cihazlarınız üzerinden VR videoları seyredebilirsiniz.

  A6.png

  A6
Facebook yorumları