Alpemix indir 3.8

Bilgisayarlar arası bağlantı kurmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  3.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Alpemix
  Alpemix, bilgisayarınız üzerinden bir başka bilgisayara bağlantı sağlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Alpemix programı üzerinden gerçekleştireceğiniz bağlantılar üzerinden karşıdaki bilgisayarı yönetme ve karşı bilgisayarı izleme gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Güvenliğin ön planda tutulduğu Alpemix programı, kullanıcılarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Alpemix programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Programı herhangi bir kurulum gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  3- Alpemix programının diğer bilgisayarlar arası bağlantı kurulabilen programlara göre büyük ölçüde güvenlik farkı olmasıdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Alpemix programını ticari kullanım amacıyla almak istiyorsanız Alpemix pro sürümü satın almanız gerekmektedir.

  Alpemix nasıl yüklenir?

  Alpemix programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Alpemix kurulum dosyası bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirilecektir.

  Alpemix nasıl kurulur?

  Alpemix programını kullanabilmek için bilgisayarınıza kurulum yapmanız gerekmez. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Alpemix programını çalıştırın ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayın.

  Alpemix nasıl kullanılır?

  Alpemix programını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek olan ilk pencere üzerinden Start butonuna tıklayarak kullanım koşullarını kabul edin. Daha sonrasında hızlı bir şekilde programın arayüzüne yönlendirileceksiniz.
  alp1.PNG

  Programın arayüzünde bulunan ID ve Password bölümüne karşı bilgisayarda açık olan Alpemix programı üzerinde bulunan ID ve Password bilgilerini isteyin. Bilgilerin Alpemix ekranına doğru bir şekilde girişi sağlandıktan sonra alt kısımda bulunan Login butonuna tıklayarak karşı bilgisayara bağlantı sağlayabilirsiniz.
  alp2.PNG

  Alpemix arayüzünde bulunan ID ve Şifrenizi karşıda bulunan kullanıcılar ile paylaşarak bilgisayarınıza bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.
  alp3.PNG

  Alpemix ekranı üzerinde bulunan ID ve Password bölümünün alt kısmında yer alan özellikler arasında karşı bilgisayara nasıl bağlantı sağlamak istediğinizi hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Karşı bilgisayarı sadece izlemek için, karşı bilgisayar üzerinde yönetim yapabilmek için ve karşı bilgisayar üzerinde sunum yapabilmek için bağlantılar sağlayabilirsiniz.
  alp4.PNG


  Alpemix programı üzerinde üyelik alarak daha önce bağlantı sağladığınız bilgisayarların ID ve şifrelerini kayıt edebilir ve onlara hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.
  alp5.PNG
Facebook yorumları