Always On Amoled indir (Android) 1.0.4

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ekran koruyucu saat uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8 MB
  Sürüm:
  1.0.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Tomer Rosenfeld
  Always On Amoled, bazı Samsung marka Android işletim sistemine sahip olan cihazların üzerinde otomatik olarak yüklenmiş olarak gelen Always On Display uygulamasının birebir benzeridir. Always On Amoled uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan marka ve model farkı olmadan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Always On Amoled uygulaması sayesinde cihazınızın ekranı kapalı dahi olsa cihazınıza gelen bildirimleri ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Always On Amoled uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Always On Amoled
  uygulaması cihazınızın bataryasını çok düşük oranlarda kullanmaktadır.
  3- Always On Amoled uygulamasını standart Always On Display uygulamasına göre daha farklı stillerde kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Always On Amoled uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamlar cihazınız üzerinde dolaşım halindeyken karşınıza çıkmaktadır.

  Always On Amoled nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz olarak Always On Amoled indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Always On Amoled uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Always On Amoled nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Always On Amoled uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  Always On Amoled nasıl kullanılır?

  Always On Amoled uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Uygulamanın ana ekranı üzerinden kullanmak istediğiniz türü seçerek Always On Amoled uygulamasını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  a1.png

  Always On Amoled uygulaması üzerinden kullanmak istediğiniz stili isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Dilerseniz saat özelliğinin yanına tarih özelliğini ay ve gün olarak ekleyebilirsiniz.

  a2.png

  Farklı saat tasarımları sayesinde cihazınızın ekranı kapalı durumda dahi olsa cihazınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu tasarım özelliklerini uygulamanın ana ekranı üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  a3.png

  Farklı tasarımları seven kişiler için Always On Amoled uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz birbirinden farklı saat görünümlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  a4.png

  a5.png
Facebook yorumları