Ammyy Admin indir 3.7

Bilgisayarınız üzerinden başka bir bilgisayara bağlantı sağlayabileceğiniz ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  775 KB
  Sürüm:
  3.7
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ammyy
  Ammyy Admin, bilgisayarınız üzerinden bağlantı sağlayarak başka bir bilgisayarı yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Ammyy Admin programı sayesinde herhangi bir kurulum gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde başka bir bilgisayarı yönetebilirsiniz. Eğer internet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satıyorsanız müşterilerinizin bilgisayarına bağlanmak için de herhangi bir ücret ödemeden Ammyy Admin programını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karşıdaki bilgisayarda bulunan Ammyy Admin programının ID ve Şifresini öğrenmek.

  Programın Artı Yönleri

  1- Ammyy Admin programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Ammyy Admin
  programı üzerinde herhangi bir kurulum gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3- Ammyy Admin programı ile gerçekleştireceğiniz bilgisayar bağlantısı çok hızlıdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Ammyy Admin programının benzerlerine göre çok fazla fonksiyonunun bulunmadığını söyleyebiliriz. Örneğin: Sürekli bağlantı sağladığınız bilgisayarları kaydedemiyorsunuz.

  Ammyy Admin nasıl yüklenir?

  Ammyy Admin indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Ammyy Admin kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi başlayacaktır. Kurulum dosyasının boyutu sadece KB olduğu için indirme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  Ammyy Admin nasıl kurulur?

  Ammyy Admin kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinde yer alan “Accept license agreement and continue” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan Ammyy Admin programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Sadece lisans sözleşmesini kabul ederek devam etmeniz yeterlidir.

  a1.png

  Ammyy Admin nasıl kullanılır?

  Ammyy Admin programının kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra program hızlı bir şekilde çalışmaya başlayacaktır. Programın ana ekranında kırmızı kutucuğun içerisinde yer alan Your ID ve Password bölümünde bulunan rakamları karşı bilgisayarda Ammyy Admin programını kullanan kişi ile paylaşarak hızlı bir şekilde bilgisayarlar arasında bağlantı sağlayabilirsiniz.

  a2.png

  Başka bir bilgisayara bağlantı sağlamak için Ammyy Admin programının ana ekranında kırmızı kutucuk içerisinde yer alan boşluğa karşı bilgisayarın ID’sini giriş yapın. Karşınıza açılacak olan pencere üzerinden de Şifre girişini sağlayın. Karşınıza bulunan bilgisayara hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

  a3.png

  Karşı bilgisayara bağlantı sağladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde açılacak olan ayrı bir pencere üzerinden karşı bilgisayarı yönetmeye başlayabilirsiniz.

  a4.jpg
Facebook yorumları