Android Fotoğraf Gizleme Uygulaması indir 2.0.2

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf gizleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  2.0.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Handy Apps
  Fotoğraf Gizleme Uygulaması, Android cihazlarınızın galerisinde bulunan fotoğrafları gizlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android cihazlarınızın galerisinde bulunan fotoğrafların telefonunuzu kurcalayan kişiler tarafından görüntülenmesini istemiyorsanız Android için Fotoğraf Gizleme Uygulamasını cihazınıza indirerek galerinizde bulunan fotoğrafları gizleyebilirsiniz. Fotoğraf Gizleme Uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı PIN ile şifreleyerek gizli bir şekilde tutabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Fotoğraf Gizleme Uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Fotoğraf Gizleme Uygulaması
  üzerinde bulunan özel fotoğraf görüntüleme özelliği sayesinde gizlediğiniz fotoğraflar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.
  3- Fotoğraf Gizleme Uygulamasının sahip olduğu arayüz sayesinde uygulamayı herhangi bir zorluk yaşamadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Fotoğraf Gizleme Uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Fotoğraf Gizleme Uygulaması indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz olarak Fotoğraf Gizleme Uygulaması indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Fotoğraf Gizleme Uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Fotoğraf Gizleme Uygulaması kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Fotoğraf Gizleme Uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Fotoğraf Gizleme Uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.

  Fotoğraf Gizleme Uygulaması nasıl kullanılır?

  Fotoğraf Gizleme Uygulamasını kullanmak için cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan uygulamaya cihazınızdan giriş yapın. Uygulamayı başlattıktan sonra dilerseniz uygulamanın sağ alt kısmında bulunan klasör logosuna tıklayarak galerinizdeki fotoğraflarınızı gizlemeye başlayabilirsiniz ya da galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafı paylaş özelliğini kullanarak Fotoğraf Gizleme Uygulamasının içerisine taşıyabilirsiniz.

  f1.png

  Android cihazınız üzerinden gizlemiş olduğunuz fotoğraflara başka kişilerin erişim sağlamasını engellemek için Fotoğraf Gizleme Uygulaması üzerinde bulunan PIN özelliğini kullanarak fotoğraflarınızı şifreleyebilirsiniz.

  f2.png

  Fotoğraf Gizleme Uygulamasının sahip olduğu arayüz sayesinde gizlemiş olduğunuz fotoğrafları kolaylıkla organize edebilirsiniz. Birden fazla fotoğrafı aynı anda görüntüleme özelliği ile Fotoğraf Gizeleme Uygulamasını Android cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  f3.png

  Fotoğraf Gizleme Uygulaması kullanarak galerinizden gizlemiş olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  f4.png

  Fotoğraf Gizleme Uygulamasının sahip olduğu en güzel özelliklerden bir diğeri ise uygulamanın logosunun cihazınızın menüsü üzerinden gizlenmesidir. Fotoğraf Gizleme Uygulamasının logosunu cihazınızın menüsü üzerinden gizleyerek cihazınızı kullanan diğer kişilerin fotoğraf gizlediğinizi öğrenmesini kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

  f5.png
Facebook yorumları