AnonyTun (Android) 9.4

Android cihazınızda kullanabileceğiniz VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,5 MB
  Sürüm:
  9.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Art Of Tunnel
  AnonyTun, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz VPN uygulamasıdır. AnonyTun uygulaması, herhangi bir yerde ve ülkede coğrafi kısıtlı hizmetleri atlamak için yüksek hızlı VPN bağlantısı sağlamaktadır. Bu ücretsiz VPN (Sanal Özel Ağ) uygulaması, gizliliğinizi korumak ve herhangi bir web sitesine veya uygulamaya sınırsız veya kısıtlama olmadan erişmek için güvenlik duvarlarını anonim olarak atlamak için güvenli bir bağlantı sağlar. AnonyTun temiz ve düzenli bir tasarıma sahiptir ve arayüz o kadar kullanıcı dostudur. Uygulama üzerinden SSL Tüneli, HTTP Tüneli veya TCP Tüneli üzerinden güvenli bağlantıya erişmek için “Connect” butonuna dokunmanız yeterlidir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. AnonyTun uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. AnonyTun uygulaması hızlıdır. Servis çalışırken herhangi bir hız farkı hissetmezsiniz.
  3. AnonyTun uygulamasında herhangi bir Bant Genişliği sınırlaması bulunmamaktadır.
  4. AnonyTun cihazınızın arka planında çalışır ve siz uygulamayı kapatsanız dahi sağladığı Proxy servisini kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. AnonyTun uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. AnonyTun uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  AnonyTun Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz AnonyTun indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak AnonyTun indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  AnonyTun Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden AnonyTun indirme işlemi tamamlandıktan sonra AnonyTun uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  AnonyTun Nasıl Kullanılır?

  1. AnonyTun uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. AnonyTun uygulamasına giriş yapmanızın ardından açılacak olan ekran üzerinde yer alan “CONNECT” butonuna dokunun. Bu butona dokunmanızın ardından en uygun Proxy konumuna bağlantı sağlanacaktır.

   a1.png

  2. AnonyTun uygulamasının “Stealth Settings” bölümüne giriş yaparak uygulamanın gelişmiş ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

   a2.png

  3. AnonyTun uygulaması cihazınızın arka planında çalışır ve cihazınızın çalışmasına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz. Ancak yine de siz AnonyTun uygulamasının bağlantısını sonlandırmak isterseniz uygulamaya giriş yapın ve ana ekranda yer alan “DISCONNECT” butonuna dokunun.

   a3.png
Facebook yorumları