Ant Download Manager 1.17.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya indirme yardımcısı program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  31,6 MB
  Sürüm:
  1.17.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AntGROUP
  Ant Download Manager, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisidir. Ant Download Manager, hızlı bir şekilde büyük çaba harcamadan işlevlerini kullanmanıza yardımcı olan basit ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Çevrimiçi içeriği yakalamak ve bilgisayarınıza uygun bir şekilde kaydetmek için bu programa güvenebilirsiniz. İndirme listesine bir öğe eklemek, indirme bağlantısını panoya kopyalayarak kolayca gerçekleştirilebilir. Uygulama indirilmek istenen içeriğin adresini kopyaladığınızda otomatik olarak algılar ve kaydetme yolunu belirlemenizi sağlar. Ayrıca, YouTube, Vimeo, DailyMotion ve Facebook gibi çeşitli web sitelerinden video indirmenize izin veren bir araca da erişebilirsiniz. Sadece geçerli bir adres vermeniz ve indirme butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ant Download Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ant Download Manager programını kullanarak internetten indireceğiniz dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Ant Download Manager programı, YouTube, Vimeo vb. platformlardaki videoları bilgisayarınıza kolaylıkla indirmenizi sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ant Download Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Ant Download Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Ant Download Manager indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Ant Download Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ant Download Manager Nasıl Kurulur?

  1. Ant Download Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerinden Ant Download Manager programının kurulum türünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. PC’ye Ant Download Manager kurulum işlemini gerçekleştirirken pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   a2.PNG

  3. Bilgisayara Ant Download Manager kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   a3.PNG

  Ant Download Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Ant Download Manager programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Ant Download Manager programına giriş yaptıktan sonra açılacak arayüz üzerindeki “+” logosuna tıklayarak indirme penceresini aktif edin.

   a4.jpg

  2. İndirme penceresi üzerinde bulunan boş alana indirmek istediğiniz dosya linkini yapıştırın ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   a5.PNG

  3. İndirmek istediğiniz dosya indirme penceresi üzerinde görüntülenecektir. İndirmek istediğiniz dosyayı görüntüledikten sonra açılan pencere üzerindeki listeyi kullanarak indireceğiniz dosyanın türünü seçin ve ardından dosya indirme işlemini başlatmak için “Download” butonuna tıklayın.

   a6.PNG

  4. Ant Download Manager programını kullanarak bilgisayarınıza indirmek istediğiniz herhangi bir dosyanın indirme işlemini adım adım takip edebilirsiniz.

   a7.PNG

  5. Ant Download Manager programı aracılığıyla bilgisayarınıza indirdiğiniz tüm dosyalar programın arayüzü üzerinde listelenmiş olarak görüntülenebilir. İndirdiğiniz dosyanın içeriğini görüntülemek için “Open” butonuna tıklayabilirsiniz.

   a8.PNG
Facebook yorumları