AntiBrowserSpy 2019.268

Bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarını düzeltmenizi sağlayan faydalı bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,4 MB
  Sürüm:
  2019.268
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  AntiBrowserSpy, bilgisayarınızda kullandığınız internet tarayıcılarınızın güvenliğini artırmanıza ve giriş yaptığınız internet sitelerinden kalan gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan programdır. AntiBrowserSpy, Google Chrome, Safari, Opera, Mozilla Firefox ve Internet Explorer gibi web tarayıcılarını destekler ve geçmiş, önbellek, DOM çerezleri ve form verilerini temizlemenizi sağlar. Herhangi bir işlem yapmadan önce, tüm önemli tarayıcıların bir yedeğini oluşturmak mümkündür, böylece önemli bir şeyi yanlışlıkla kaldırmanız durumunda ayarları kolayca geri yükleyebilirsiniz. Bu dosyayı oluşturmak için tüm tarayıcıları kapatmanız gerektiğini unutmayın.

  Programın Artı Yönleri

  1. AntiBrowserSpy indirmek ücretsizdir.
  2. AntiBrowserSpy programı, piyasada bulunan tüm internet tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
  3. AntiBrowserSpy programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyebilir ve bu sayede disk alanınızı genişletebilirsiniz.
  4. AntiBrowserSpy programı, bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarının daha performanslı çalışmasını sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. AntiBrowserSpy programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlamak istediğinizde programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  AntiBrowserSpy Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara AntiBrowserSpy indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye AntiBrowserSpy indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  AntiBrowserSpy Nasıl Kurulur?

  1. AntiBrowserSpy kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırınca bilgisayarınızda açılan pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. Programın kurulacağı disk bölümünü belirledikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak PC’ye AntiBrowserSpy kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   a2.PNG

  3. Bilgisayara AntiBrowserSpy kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   a3.PNG

  AntiBrowserSpy Nasıl Kullanılır?

  1. AntiBrowserSpy programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. AntiBrowserSpy programını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek arayüz üzerindeki “Optimize All” butonlarına tıklayarak bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarını optimize edebilirsiniz.

   a4.PNG

  2. “Optimize All” butonlarına tıklayarak gerçekleştirdiğiniz optimizasyon işlemi sonucunda bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarının ardında bıraktığı gereksiz dosyalar temizlenir ve zararlı yazılım koruması aktif hale getirilir.

   a5.PNG

  3. AntiBrowserSpy programının “AntiSpy” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki internet tarayıcılarında kullanılacak bir antivirüs yazılımını aktif hale getirebilirsiniz.

   a6.PNG

  4. AntiBrowserSpy programındaki “StealthBrowser” bölümüne giriş yaparak gizli tarayıcı özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu özellik, internet tarayıcılarınızdan giriş yapacağınız internet sitelerinden bilgisayarınıza herhangi bir verinin kaydedilmesini veya bilgisayarınızdaki herhangi bir verinin internet sitelerinde paylaşılmasını önlemenizi sağlar.

   a7.PNG

  5. AntiBrowserSpy programının “Clean up” özelliğini düzenli olarak kullanarak bilgisayarınızın gereksiz dosyalardan temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bilgisayarınızın depolama alanını önemli ölçüde artırabilirsiniz.

   a8.PNG
Facebook yorumları