Any Video Converter indir 6.2.8

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz video dönüştürme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  50,3 MB
  Sürüm:
  6.2.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Anvsoft
  Any Video Converter, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video dönüştürme programıdır. Any Video Converter programı sayesinde bilgisayarınız üzerinde bulunan videoları hangi uzantıya ve kaliteye sahip olursa olsun hızlı bir şekilde istediğiniz cihaza uyumlu hale getirebilir, görüntü kalitesini ve video uzantısını değiştirebilirsiniz. Ayrıca Any Video Converter programı üzerinden bilgisayarınızda bulunan videoları da hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Any Video Converter programını indirmek ücretsizdir.
  2- Any Video Converter
  programı üzerinde neredeyse her mobil cihaza ve platforma uygun bir şekilde video dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Any Video Converter programının üzerinde yer alan video indirme özelliği bazı videolarda bulunan telif haklarından dolayı çalışmamaktadır. Video indirme özelliğinin eksik çalışmasının olumsuz bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

  Any Video Converter indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınızda ücretsiz Any Video Converter indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Any Video Converter kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Any Video Converter kurulum nasıl yapılır?

  Any Video Converter kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan “Install Now!” butonuna tıklayın.

  a1.png

  Any Video Converter kurulum işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Start Now butonuna tıklayarak programı otomatik olarak başlatabilirsiniz.

  a2.png

  Any Video Converter nasıl kullanılır?

  Any Video Converter programının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinden Any Video Converter programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı ilk kez kurduğunuz zaman karşınıza nasıl kullanacağınızı gösteren oklar çıkacaktır. Bu oklar programı ikinci kullanışınızda bulunmayacaktır o yüzden adımları dikkatli takip etmenizi tavsiye ederiz. Program üzerinden açmak istediğiniz videoyu Add or Drag File(s) bölümüne tıklayarak veya üzerine sürükleyerek hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

  a3.png

  Açtığınız videoyu sağ üst kısımda yer alan menü üzerinden mobil veya başka platformlara uyumlu olarak kalitesini, çözünürlüğünü ve uzantısını değiştirebilirsiniz. Bu işlem hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  a4.png

  Kırmızı kutucuk ile işaretlenmiş olan Add URL(s) butonuna tıklayarak YouTube, Facebook, Vimeo vb. popüler platformlardan video indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  a5.png

  Ayrıca Any Video Converter programı üzerinde yer alan video oynatıcı özelliği sayesinde tüm videolarınızı herhangi bir kalite düşüklüğü veya ses kayması olmadan sınırsız olarak oynatabilirsiniz.

  a6.jpg
Facebook yorumları