AnyDesk indir 4.3

Bilgisayarınız üzerinden başka bir bilgisayarı yönetebileceğiniz ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  4.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  AnyDesk
  AnyDesk, bilgisayarınız üzerinden başka bir bilgisayarı yönetmenizi sağlayan bir programdır. AnyDesk programını kullanarak başka bir bilgisayarı yönetme işlemi dışında dosya aktarma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. AnyDesk programı üzerinden sağlayacağınız bağlantıların kalitesinin yüksek olduğunu belirtmemizde fayda var.

  Programın Artı Yönleri

  1- AnyDesk programı tamamen ücretsizdir.
  2- AnyDesk
  programı sahip olduğu basit ve sade arayüzü sayesinde kullanımı çok kolay bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- AnyDesk programı üzerinden yüksek boyutlu dosya gönderme veya dosya alma işleminde kesilmeler olabiliyor. Dosya gönderme/alma işlemi iyi çalışmıyor.

  AnyDesk indirme nasıl yapılır?

  AnyDesk indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza AnyDesk indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  AnyDesk kurulumu nasıl yapılır?

  AnyDesk kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. AnyDesk programını kurulum gerektirmeden deneme sürümünü kullanabilirsiniz ancak AnyDesk programını sürekli olarak kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızda kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. AnyDesk programını bilgisayarınıza kurmak için programı çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden Install AnyDesk on this computer… yazısına tıklayarak AnyDesk programının kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  a1.png

  AnyDesk kurulumuna başladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan standart özellikleri onaylamak ve kurulumu başlatmak için Accept & Install butonuna tıklayın.

  a2.png

  AnyDesk kurulumu sadece saniyeler içerisinde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Get Started! Butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde AnyDesk programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  a3.png

  AnyDesk nasıl kullanılır?

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra AnyDesk programını direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki görselde ve yazıda yer alan adımları takip ederek AnyDesk programının nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

  İlk olarak numaralandırılmış olan kısımlardan 1 numaralı alana bağlanmak istediğiniz bilgisayarın AnyDesk ID’sini yazmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kullanıcının AnyDesk ID’sini 1 numaralı bölüme girişini gerçekleştirdikten sonra 2 numaralı bölümde yer alan Browse Files veya Connect butonunu kullanabilirsiniz.

  Browse Files: AnyDesk programı üzerinden sadece dosya aktarımı yapmanızı sağlar.

  Connect: Karşı taraftaki bilgisayara bağlantı sağlayarak tamamen yönetmenizi sağlar.

  a4.png

  Karşı taraftaki bilgisayarın AnyDesk ID’sini program üzerine girişini sağladıktan sonra Connect butonuna tıklayın. Connect butonuna tıkladıktan sonra bağlantı onaylama veya reddetme penceresi gelecektir. Accept butonuna tıklayarak karşı bilgisayara bağlantı sağlayabilirsiniz.

  a5.jpg
Facebook yorumları