Anydo Hatırlatıcı indir (Android) 4.10.6.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz hatırlatıcı uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  4.10.6.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Any.do
  Anydo Hatırlatıcı, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz hatırlatıcı uygulamasıdır. Anydo Hatırlatıcı indirerek günlük, haftalık ve aylık planınızı ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz plan ve etkinlikleri alarm sayesinde uygulama size sesli olarak hatırlatmaktadır. Anydo uygulamasının üzerinde yer alan yapılacaklar listesi ile günlük yapacağınız işlerin hiçbirini kaçırmazsınız.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Anydo Hatırlatıcı uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Anydo Hatırlatıcı
  uygulaması üzerinden oluşturduğunuz yapılacaklar listesini tablet ve bilgisayarlarınızdan da eş zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Anydo Hatırlatıcı uygulaması alt sürüm Android işletim sistemine sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  Anydo Hatırlatıcı nasıl yüklenir?

  Anydo Hatırlatıcı uygulamasını Android cihazınız üzerinden ücretsiz bir şekilde indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Anydo Hatırlatıcı indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Anydo Hatırlatıcı nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Anydo Hatırlatıcı uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Anydo Hatırlatıcı nasıl kullanılır?

  Dünyanın en iyi hatırlatıcı uygulamasını kullanmaya hazır mısınız? İndirme işlemi tamamlanan Anydo Hatırlatıcı uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapın. Uygulama üzerinden günlük, haftalık ve aylık planlamanızı kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Anydo Hatırlatıcı uygulaması kullanışlı olması sebebiyle hayatınızın bir parçası olacaktır.

  a1.png

  Anydo Hatırlatıcı uygulamasını kullanarak takvim üzerinden aylık planınızı oluşturabilirsiniz. Takvim üzerinde yer alan günlerden istediğinize dokunarak gün içerisindeki saat dilimlerinden de seçim yaparak Anydo Hatırlatıcı uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  a2.png

  Anydo Akıllı Hatırlatıcı özelliği sayesinde Android cihazlarınıza bildirim gönderilerek planınızda yer alan işleri hiçbir zaman kaçırmazsınız.

  a3.png

  Anydo Hatırlatıcı uygulamasını aile bireyleriniz, iş arkadaşlarınız veya arkadaşlarınız ile ortak olarak kullanarak birlikte yapacağınız etkinlikleri takip ederek etkinlikler hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

  a4.png

  Anydo Hatırlatıcı uygulamasını sadece Android cihazlarınız üzerinden değil Tablet ve Bilgisayar gibi cihazlarınızdan da hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz yapılacaklar listesine ve hatırlatıcılara istediğiniz an her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

  a5.png

  Anydo uygulamasının sahip olduğu kullanışlı ana ekranı sayesinde uygulamayı herhangi bir karışıklı yaşamadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  a6.png
Facebook yorumları