Apex Legends indir 1.0

Bilgisayarınızda tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12,7 GB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Respawn Entertainment
  Apex Legends, bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir ücretsiz hayatta kalma oyunudur. Apex Legends oyununda oyuncular, her biri kendine özgü yeteneklere ve oyun stiline sahip olan sekiz farklı karakterden birini seçecek ve hayatta kalan son takım olmak için rakipleriyle savaşacaklar. Oyun üzerinde farklı yerlerde bulunan silah ve teçhizatları toplayarak karakterinizi savaşa hazırlayın. Apex Legends oyunu üzerinde vurulan takım arkadaşlarınızı tekrar hayata döndürebilmeniz de mümkün. Apex Legends oyununun yapımcısı olan Respawn Entertainment firmasının açıklamasına göre oyuna sürekli olarak gelecek güncellemeler ile yeni silahlar, yeni karakterler, yeni kıyafetler ve daha birçok yenilik eklenecek.
  Oyunun Artı Yönleri

  1. Apex Legends oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Apex Legends oyunu üst düzey grafiklere sahip bir battle royale oyunudur.


  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Apex Legends oyununu bilgisayarınızın diski üzerinde çok fazla yer kaplamaktadır. Oyunun boyutu şu an için 20 GB üzeri kadar ancak ileride gelen güncellemeler ile daha da artacaktır.


  Apex Legends Sistem Gereksinimleri


  Minimum Gereksinimler

  İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  İşlemci (AMD): AMD FX 4350 ya da daha yüksek
  İşlemci (Intel): Intel Core i3 6300 ya da daha yüksek
  Bellek: 6GB - DDR3 @1333 RAM
  Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7730
  Grafik Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GT 640
  DirectX: 11 uyumlu ya da daha yüksek ekran kartı
  İnternet Hızı: 512 KBPS ya da daha yüskek bir hızda internet bağlantısı
  Disk Boyutu: 22GB


  Tavsiye Edilen Sistem

  İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  İşlemci (AMD): Ryzen 5 CPU ya da daha yüksek
  İşlemci (Intel): Intel Core i5 3570K ya da daha yükseke
  Bellek: 8GB - DDR3 @1333 RAM
  Grafik Kartı (AMD): AMD Radeon R9 290
  Grafik Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 970
  DirectX: 11 uyumlu ya da daha yüksek ekran kartı
  İnternet Hızı: Genişbant internet
  Disk Boyutu: 22GB


  Apex Legends Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Apex Legends indirmek için ilk olarak yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda Origin istemcisi bilgisayarınıza indirilecek. Apex Legends oyununu Origin programını kullanarak indirebilecek ve bilgisayarınıza kurabileceksiniz. Maalesf oyunun yapımcıları bizlere Origin'den bağımsız bir indirme ve kurulum seçeneği sunmuyor. Bu yüzden Origin'i indirmek ve kurmak zorundayız. Origin programının kurulumu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Origin Nasıl İndirilir ve Kurulur? linkine tıklayabilir, açılan sayfadaki adımları takip ederek sorunsuz bir kurulum yapabilirsiniz.


  Apex Legends Nasıl Yüklenir?

  1. İlk olarak bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz Origin uygulamasına giriş yapın. Daha sonra Origin uygulamasının ana ekranında yer alan arama bölümüne Apex Legends yazarak oyunu bulun.

   a1.jpeg

  2. Apex Legends oyununu bilgisayarınıza indirebilmeniz için Origin hesabınız üzerinden oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekmektedir. Oyunu kütüphanenize eklemek için View in Library butonuna tıklayın.

   a2.jpeg

  3. Apex Legends oyununu kütüphanenize ekledikten sonra Download butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz.

   a3.jpeg

  4. Download butonuna tıkladıktan sonra Apex Legends oyununun bilgisayarınız üzerinde indirme işleminin gerçekleşeceği alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın. Apex Legends indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Oyunun indirme işlemini Origin programı üzerinden takip edebilirsiniz.

   a4.jpeg


  Apex Legends Nasıl Oynanır?

  Bilgisayarınıza Apex Legends indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun içerisinden alınan ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

  a5.jpg

  a6.jpg


  Apex Legends Karakterleri ve Özellikleri  Apex Legends Haberleri

  Apex Legends ile ilgili tüm içerikler için Apex Legends forumumuzu (foruma gitmek için tıklayın) takip edebilir, bu forumda oyun ile ilgili paylaşım yapabilir, soru ve sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.
Facebook yorumları