ApowerCompress 1.1.0.4

Bilgisayarınızdaki resim, video ve PDF dosyalarının boyutunu küçültmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  48,5 MB
  Sürüm:
  1.1.0.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Apowersoft
  ApowerCompress, bilgisayarınızda disk alanından tasarruf etmek için görüntülerin, videoların veya PDF'lerin boyutunu azaltmak için kolayca kullanabileceğiniz bir dosya boyutu küçültme programıdır. Sabit sürücünüzde yer açmak istediğinizde herhangi bir veriyi silmek istemiyorsanız, iyi bir çözüm dosya sıkıştırmasıdır. Bu genellikle arşivleme veya sıkıştırma ile yapılır, ancak doğrudan bir dosyayı daha küçük ve kullanılabilir bir sürümüne dönüştürerek de yapılabilir. Yapılacak sıkıştırma işlemi, özellikle kalitesi ile doğru orantılı bir boyuta sahip olma eğiliminde olan multimedya dosyaları için özellikle yararlı olabilir. Bu nedenle, filmlerin ve resimlerin çoğunu PC'nizde gerçekten tutmak istiyorsanız, ancak harici bir sürücü almak istemiyorsanız, ApowerCompress programını kullanmayı deneyebilirsiniz. Daha önce hiç dosya sıkıştırma uygulaması kullanmamış olsanız bile, ApowerCompress'in nasıl çalıştığını anlamada herhangi bir sorun yaşamazsınız.

  Programın Artı Yönleri

  1. ApowerCompress indirmek ücretsizdir.
  2. ApowerCompress programı ile sıkıştırma işlemi gerçekleştirirken dosyalarınızın kalitesi etkilenmez.
  3. ApowerCompress programında bulunan Özelleştirilebilir Sıkıştırma İşlemi özelliği sayesinde sıkıştırma işlemi uygulayacağınız dosyanın boyutunu ve kalitesini kendiniz seçebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ApowerCompress programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  ApowerCompress Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz ApowerCompress indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra ApowerCompress kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ApowerCompress Nasıl Kurulur?

  1. ApowerCompress kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki liste aracılığı ile programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “Tamam” butonuna tıklayın.

   a1.png

  2. ApowerCompress programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra açılacak pencere üzerindeki lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a2.png

  3. Kurulumun diğer aşamasında ise ApowerCompress programının bilgisayarınızda kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a3.png

  4. ApowerCompress kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   a4.png

  5. PC’ye ApowerCompress kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a5.png

  ApowerCompress Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından ApowerCompress programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. ApowerCompress programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak “Compress Image” bölümüne yönlendirileceksiniz. Bu bölümü kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir fotoğrafın kalitesini kaybetmeden boyut küçültme işlemi uygulayabilirsiniz.

   a6.png

  2. ApowerCompress programının bir diğer özelliği olan “Compress Video” bölümünü kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir videonun görüntü kalitesini kaybetmeden boyutunu küçültebilirsiniz.

   a7.png

  3. Ve son olarak ApowerCompress programının en etkili özelliklerinden biri olan “Compress PDF” özelliğini kullanarak bilgisayarınızda onlarca fotoğraf içeren ve boyutu yüksek olan PDF dosyalarının boyutunu kolaylıkla küçültebilirsiniz.

   a8.png
Facebook yorumları