ApowerMirror 1.4.3.7

Android veya iOS cihazlarınızın ekranını bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  1.4.3.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Apowersoft
  ApowerMirror, Android veya iOS cihazlarınızın ekranını bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan bir programdır. ApowerMirror programı sayesinde cihazınızın ekranın gerçekleşen tüm olayları bilgisayarınızın ekranında görüntüleyebilirsiniz. ApowerMirror programını kullanarak Android veya iOS cihazlarınızda oynattığınız video klipleri, oynadığınız oyunları ve daha birçok uygulamayı bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. ApowerMirror sezgiseldir, çünkü bağlantının başlatılması için birkaç talimatı takip etmeniz yeterli olacaktır. Android cihazlar ApowerMirror programına hem USB kablosu hem de Wi-Fi ile bağlanabilirken, iOS telefonlar yalnızca Wi-Fi aracılığıyla bağlanabilir. ApowerMirror sadece bilgisayarın ekranını yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarın klavyesini ve faresini kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ApowerMirror programını indirmek ücretsizdir.
  2. ApowerMirror programı sayesinde Android veya iOS cihazınızı sadece saniyeler içerisinde bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
  3. ApowerMirror programını kullanarak Android veya iOS cihazlarınızda küçük ekrana sıkışarak herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmazsınız. Yapacağınız tüm işlemleri bilgisayarınızın ekranında büyütülmüş olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ApowerMirror programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. ApowerMirror programına Android cihazlar hem USB kablosu hem Wi-Fi ile bağlanabilirken, iOS cihazlar sadece Wi-Fi ile programa bağlanabiliyor.

  ApowerMirror Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ApowerMirror indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza ApowerMirror indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ApowerMirror Nasıl Kurulur?

  1. ApowerMirror indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. ApowerMirror kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından bilgisayarınıza açılacak olan kurulum sihirbazı üzerinde yer alan “Install Now” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. PC’ye ApowerMirror kurulumu sadece birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra “Open Now” butonuna tıklayarak ApowerMirror programına giriş yapabilirsiniz.

   a2.PNG

  ApowerMirror Nasıl Kullanılır?

  1. ApowerMirror programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak ApowerMirror programına giriş yapabilirsiniz. ApowerMirror programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden bağlantı türünü seçin ve ardından bağlamak istediğiniz cihazın işletim sistemini seçin (Android veya iOS). Bağlantı türünü ve işletim sistemini seçtikten sonra “App not installed? Tap here.” Yazısına tıklayın ve ApowerMirror uygulamasını cihazınıza indirin.

   a3.PNG

  2. ApowerMirror uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra size verilecek olan talimatları takip ederek Android veya iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. ApowerMirror programını kullanarak bilgisayarınıza bağladığınızda aşağıdaki görselde de göreceğiniz gibi Android veya iOS cihazınızda bulunan tüm uygulamaları kullanabilirsiniz.

   a4.jpg
Facebook yorumları