Apowersoft Video Editor indir 1.3.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz video düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  62,1 MB
  Sürüm:
  1.3.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Apowersoft
  Apowersoft Video Editor, bilgisayarınızda bulunan videoları düzenlemenize yarayan ücretsiz bir programdır. Apowersoft Video Editor indirerek profesyonel video düzenleme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Apowersoft Video Editor programını indirmek ücretsizdir.
  2- Apowersoft Video Editor
  programı sahip olduğu kolay ve sade arayüzü sayesinde diğer karışık video düzenleme programlarına göre daha kullanışlıdır.
  3- Programı ilk çalıştırdığınızda basit bir program gibi görünse de sunduğu düzenleme seçenekleri profesyonel düzeyde denilebilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Apowersoft Video Editor programının ücretsiz versiyonu deneme süresiyle geliyor. Programın deneme süresi bittiğinde kullanmaya devam edebilmek için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Apowersoft Video Editor nasıl yüklenir?

  Apowersoft Video Editor programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Apowersoft Video Editor nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Apowersoft Video Editor programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin. Dil seçimini yaptıktan sonra Tamam butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
  vid1.PNG


  Kurulum başlatıldıktan sonra açılacak olan pencerede Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.
  vid2.PNG

  Aşağıdaki pencere karşınıza çıktığı zaman ise Install butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.
  vid3.PNG

  Kurulum kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Kurulumu tamamlamak için Finish butonuna tıklayın. Finish butonuna tıkladıktan sonra Apowersoft Video Editor programı otomatik olarak başlatılacaktır.
  vid4.PNG


  Apowersoft Video Editor nasıl kullanılır?

  Apowersoft Video Editor programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak başlatılacaktır. Program başlatıldıktan sonra karşınıza aşağıdaki arayüz gelecektir. Sol tarafta bulunan Drag files to import kısmına videolarınızı sürükleyerek hızlı bir şekilde düzenleme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

  vid5.jpg

  Programın sol tarafında bulunan menü üzerinden açtığınız video üzerinde yapmak istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  vid6.jpeg
Facebook yorumları