App Cloner indir (Android) 1.0.12

Android cihazınızdaki uygulamadan iki tane aynı anda kullanmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,2 MB
  Sürüm:
  1.0.12
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  App Cloner Dev.
  App Cloner, Android cihazlarınızda bulunan herhangi bir uygulamayı klonlayıp ücretsiz olarak iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Diyelim bir işletme sahibisiniz ve iş/kişisel olarak iki adet Whatsapp uygulaması kullanmak zorundasınız. Tek Android cihazdan 2 adet Whatsapp uygulamasını kullanamıyorsunuz. Tek cihazdan bir uygulamadan 2 adet kullanabilmek için App Cloner uygulamasını indirerek hızlı bir şekilde 2 adet farklı Whatsapp uygulaması kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- App Cloner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- App Cloner
  uygulaması sadece bir uygulama klonlama uygulaması değildir. App Cloner uygulaması sayesinde cihazınız üzerinde bulunan herhangi bir uygulamayı da şifreleyerek kişisel verilerinizin başkaları tarafından incelenmesini engelleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- App Cloner uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamlar cihazınız üzerinde dolaşım halindeyken karşınıza çıkmaktadır. Bu reklamların engellenebilmesi için App Cloner uygulamasının tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  App Cloner nasıl yüklenir?

  App Cloner ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. App Cloner indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  App Cloner nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz App Cloner uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan App Cloner simgesine dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  App Cloner nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz App Cloner uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden istediğiniz herhangi bir uygulamayı seçerek o uygulamadan cihazınıza bir adet daha ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. App Cloner uygulamasının ana ekranında karşınıza çıkacak olan uygulamalar arasından iki adet kullanmak istediğiniz uygulamayı seçerek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  a1.png

  İster cihazınız üzerinde yer alan ya da isterseniz klonladığınız herhangi bir uygulamayı ücretsiz olarak App Cloner uygulaması aracılığı ile şifreleyebilirsiniz. Herhangi bir uygulamayı şifrelemek için model deseni veya PIN kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin başkaları tarafından kurcalanacağını düşünüyorsanız uygulama kilitleme özelliği sayesinde bunun önüne geçebilirsiniz.

  a2.png

  App Cloner uygulamasının en önemli ve en etken özelliği ise herhangi bir Android oyununu klonlayarak tek cihaz üzerinden iki farklı hesabı yönetebilmeniz. İki farklı hesap kullanmak için oynamış olduğunuz Android oyunu App Cloner uygulaması ile klonlayarak iki farklı hesabı yönetebilirsiniz.

  a3.png
Facebook yorumları