AppLock (Android) indir 2.6.8

Android cihazlarınızda bulunan uygulamaları şifrelemenize yarayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,0 MB
  Sürüm:
  2.6.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DoMobile
  AppLock, android cihazınız üzerinde bulunan uygulamaları güvenli hale getirmek için özel desen, PIN ve Parmak İzi Tarayıcısı ile uygulamaları şifrelemeye yaran bir uygulamadır. Uygulamaları açmak istediğiniz zaman kullanılabilecek belirli bir PIN (veya uygulamaya özel bir PIN) oluşturabilirsiniz. PIN dışında eğer telefonunuzda bir parmak okuyucusu var ise uygulamalarınızı parmak iziniz ile de güvenli hale getirebilirsiniz. AppLock uygulamasının kullanımı inanılmaz derecede basittir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- AppLock uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- AppLock çok kullanışlı bir uygulamadır. Telefonunuzun başkaları tarafından incelenmeye başladığında kişisel verilerinizi korur.

  3- Dosya gizleme özelliği ile galerinizde bulunan fotoğraf ve videoları AppLock sayesinde galerinizden saklayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde satın alma işlemi yapmazsanız reklamları görüntülemek zorunda kalıyorsunuz.

  AppLock nasıl yüklenir?

  1. Google Play Store'a giriş yapın,

  2. Arama kısmına “AppLock” yazın,

  3. AppLock uygulamasını bulun ve uygulamaya dokunun,

  4. Son olarak Yükle butonuna dokunun.

  AppLock nasıl kurulur?

  AppLock, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak kurabilir. Uygulama düşük boyutlu olduğu için indirme işlemi hızlıca bitecektir. Google Play Store üzerinden indirdiğiniz uygulamalar otomatik olarak kurulduğu için ekstra bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  AppLock nasıl kullanılır?

  AppLock kurulumu tamamlandıktan sonra cep telefonunuzun ana ekranında bulunan AppLock uygulamasının simgesine tıklayarak uygulamayı çalıştırın. AppLock uygulaması herhangi bir ücret gerektirmeden telefonunuzdaki uygulamaları kilitlemenizi sağlar.

  AppLock uygulamasına ilk kez giriş yaptığınız zaman sizden bir PIN oluşturmanızı isteyecektir. Bu ekran üzerinden bir PIN oluşturun ve daha sonrasında uygulamaya devam edin.
  applock.png

  Uygulamanın ana ekranı üzerinden telefonunuza yüklenmiş olan tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın sağ tarafında bulunan kilit simgesine dokunarak hızlıca uygulamayı sizin belirleyeceğiniz kilit açma yöntemi ile koruma altına alabilirsiniz.
  app.jpg

  Ana ekranı sola doğru kaydırdığınız zaman uygulamaların korunacağı şifreleme türünü seçebilirsiniz. İsterseniz PIN yerine Desen ve Parmak İzi Taraması da kullanabilirsiniz.
  applock2.jpg

  Ana ekran üzerinde bulunan kırmızı ok ile gösterilen Mahzen butonuna dokunarak galerinizde bulunan fotoğraf ve videoları AppLock sayesinde burada saklayabilirsiniz.
  applockMahzen.jpg


  Uygulama üzerinde bulunan Temalar bölümünden isterseniz uygulamanın ve PIN ekranının görünümünü binlerce tema içerisinden değiştirebilirsiniz.
  app1.png
Facebook yorumları