Archero (Android) 1.3.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  98 MB
  Sürüm:
  1.3.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Habby
  Archero, oyuncuları gelen kötü düşmanlara karşı saldırıya direnmek için zorlayan eğlenceli bir Android oyunudur. Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sayısız benzersiz beceri kombinasyonu oluşturmanın keyfini çıkarın. Acımasız canavarlar ve engellerle karşılaşan farklı dünyalarda gezin. Archero oyununda ikinci bir şans yoktur ve öldüğünüzde tekrar baştan başlamak zorunda kalırsınız, bu yüzden yaptığınız her hamleye dikkat edin ve hayatta kalmaya çalışın. Unutmayın; Archero oyunundaki en önemli unsur savaşta uygulayacağınız taktiklerdir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Archero oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Archero oyunundaki farklı etkinlikler sayesinde oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Archero oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Achero oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.

  Archero Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Archero indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Archero oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Archero Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasından Archero indirme işlemi tamamlandıktan sonra Archero oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. İndirme işleminin ardından oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


  Archero Nasıl Oynanır?

  1. Archero oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Archero oyununa ilk kez giriş yaptığınızda oyunun size vereceği talimatları takip ederek nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz. Temel bilgileri öğrendikten sonra hızlı bir şekilde savaşmaya başlayabilirsiniz.

   a1.jpg

  2. Archero oyununda farklı canavarlar ve patronlarla savaşabilir ve bu savaşlar sonucunda elde edeceğiniz altınlar ile karakterinizin becerilerini ve silahlarınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Archero oyununda savaşlardan ve canavarlardan elde edeceğiniz ürünleri kullanarak karakterinizin becerilerini ve seviyesini yükseltebilirsiniz.

   a3.jpg

  4. Oyundaki sahip olduğunuz silahlara farklı geliştirmeler uygulayabilir ve atış şeklini de değiştirebilirsiniz. Böylece karşınızdaki rakiplerinizi ve canavarları daha hızlı ve kolay bir şekilde yenebilirsiniz.

   a4.jpg

  5. Archero oyununda karakterin yönetimi de çok kolaydır. Oyunu sadece tek elinizi kullanarak yönetebilirsiniz.

   a5.jpg
Facebook yorumları