Arena of Valor bilgisayara indir 1.26.1.2

Android markette bulunan Arena of Valor oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  1.26.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  Arena of Valor, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz online savaş arenası oyunudur. Arena of Valor oyununu Android cihazlarınız dışında bilgisayarınızdan da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Arena of Valor oyununu bilgisayarınıza indireceğiniz LD Player Android Emülator programı sayesinde bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz. Mobil oyunları bilgisayardan oynamanızı sağlayan LD Player programını yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca Arena of Valor bilgisayara kurma işlemini de yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

  Arena of Valor Oyununu Bilgisayardan Oynamanın Artı Yönleri

  1- Arena of Valor bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Arena of Valor
  oyununu bilgisayar üzerinden klavye ve fare ile mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Arena of Valor Oyununu Bilgisayardan Oynamanın Eksi Yönleri

  1- Arena of Valor oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Eğer bilgisayarınız düşük özelliklere sahipse LD Player programını kullanarak bilgisayarınız üzerinden oynayacağınız Arena of Valor oyunu üzerinde donma ve kasma problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

  Arena of Valor bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Arena of Valor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak LD Player indirme işlemi başlatılacaktır. Arena of Valor oyununu bilgisayarınızda LD Player programı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Arena of Valor bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza olarak indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player kurulumunu başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Install butonuna tıkladıktan sonra LD Player Android Emülatör programı kendi indirme aracı üzerinden gerekli olan dosyaları indirme işlemini başlatacaktır. Dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır.

  ld2.png

  LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program çalışmaya başlayacaktır. LD Player programına Arena of Valor oyununu indirmek için programın ana ekranında yer alan Play Store simgesine tıklayın.

  ld3.jpg

  Play Store üzerinden oyun veya uygulama indirmek istediğiniz zaman Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Play Store üzerinde bulunan uygulama ve oyunları indirebilirsiniz.

  ld4.png

  Arena of Valor bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

  Arena of Valor oyununu bilgisayarınızda oynamanız için LD Player üzerinden Play Store’a giriş yapın. Play Store’a giriş yaptıktan sonra arama kısmına Arena of Valor yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Arena of Valor oyununu LD Player programına indirerek bilgisayarınızdan oynamak için Install butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

  ld6.png

  LD Player programı üzerine kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Arena of Valor oyununa giriş yapın. Artık Arena of Valor oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları