Arena of Valor indir (Android) 1.26.1.2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz online savaş oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  1.26.1.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  Arena of Valor, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu online savaş arenası oyunudur. Arena of Valor oyunu son zamanlarda adını PUBG Mobile ile duyurmuş olan Tencent Games firması tarafından tasarlanmıştır. Arena of Valor oyununu arkadaşlarınızı ormanda size katılması için çağırabilir ve onlarla bir takım kurarak oyunu oynayabilirsiniz. Çeşitli tanklar, Suikastçılar, Büyücüler, Destek Birimleri, Savaşcılar ve Nişancılar dahil olmak üzere sayısı 40’tan fazla olan kahraman listesini keşfedin ve yönetin. Savaşta rakiplerinizi yenmek için en iyi takımı kurun ve farklı taktikler deneyerek rakibinizi yok etmeye çalışın.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Arena of Valor oyununu Android cihazınızda oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Arena of Valor
  oyunu tamamen beceriye dayalı bir mobil oyundur. Oyun yapımcıları oyunun dengeli bir şekilde oynanabilmesi için tüm karakterlere eşit güçlerde savaşabilecekleri karakterleri sunmaktadır. Oyunu oynarken kişisel beceriniz ve taktik zekanız önemlidir.
  3- Tourney Mode özelliği üzerinden kendi liginizi oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Arena of Valor uygulamasını kullanabilmek için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gereklidir.
  2- Oyunu mutlaka 5 vs 5 olarak oynamanız gerekmektedir. Kişisel olarak veya 2’li olarak bir oyun oynayamıyorsunuz.

  Arena of Valor indirme nasıl yapılır?

  Arena of Valor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Arena of Valor indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Arena of Valor kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Arena of Valor uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Arena of Valor nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Arena of Valor oyununa giriş yapın. Oyunu oynamanız için bir kullanıcı adı alarak hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra Arena of Valor oyununu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan karakterlerinize hakim olun ve rakiplerinizi yenmek için karakterlerinizin gelişimini sağlayın.

  a1.jpg

  Harita üzerinde bulunan canavarları ve kuleleri yok ederek karakterinizin gelişimini hızlandırabilirsiniz.

  a2.jpg

  Karakterinizin sahip olduğu becerileri tam zamanında kullanarak taktiksel bir oyun oynayın ve düşmanlarınızı yok edin.

  a3.jpeg

  Gerçek zamanlı ve yüksek grafiklere sahip bir mobil 5v5 MOBA oyununu oynamak istiyorsanız Arena of Valor oyununu yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  a4.jpeg
Facebook yorumları