Argente Utilities 1.0.7.0

Bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışması için farklı özelliklere sahip olan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,8 MB
  Sürüm:
  1.0.7.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Argente Software
  Argente Utilities, bilgisayarınızın kayıt defteri hatalarını düzeltmenize, disk alanı sorunlarını düzeltmenize, casus yazılımları kaldırmanıza ve daha birçok sistem düzeltme özelliğine sahip olan ücretsiz bir programdır. Argente Utilities programının tüm bileşenlerine ayrı alanlardan erişebileceğiniz, düzenli bir şekilde düzenlenmiş bir yapıya sahip normal bir pencereden yapılan kullanıcı dostudur. Ayrıca, Argente Utilities programı sistem tepsisinde çalışır ve böylece sahip olduğu özelliklere hızlı erişim sağlanabilir. Argente Utilities adından da anlaşılacağı gibi, tüm bakım işlerini tek bir tıklamayla işleyen tek tıklamalı bakım modüllerini entegre eder. Bu özellik, kayıt defterinin, diskin, gizliliğin ve casus yazılımın temizlenmesinin yanı sıra, PC'ye casus yazılıma karşı bağışıklık kazandırmaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Argente Utilities indirmek ücretsizdir.
  2. Argente Utilities programı, bilgisayarınızın performansını ve disk alanını artırmada önemli ölçüde katkı sağlar.
  3. Argente Utilities programı, birden fazla programın yapabileceği sistem düzeltme işlemlerini tek başına gerçekleştirebilir.
  4. Argente Utilities programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Argente Utilities Nasıl İndirilir?

  PC’ye Argente Utilities indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara Argente Utilities indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Argente Utilities Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Argente Utilities kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak PC’ye Argente Utilities kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   a2.PNG

  Argente Utilities Nasıl Kullanılır?

  1. Argente Utilities programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Argente Utilities programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Start new analysis” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda geniş kapsamlı bir tarama işlemi başlatabilirsiniz.

   a3.PNG

  2. Argente Utilities programındaki tarama işleminin tamamlanmasının ardından bulunan sorunları çözmek için “Repair all problems” butonuna tıklayın. Bulunan tüm sorunların çözülme süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Tüm sorunlar çözülene kadar Argente Utilities programını kapatmamaya özen gösterin.

   a4.PNG

  3. Argente Utilities programında bulunan “Optimization” bölümünü kullanarak bilgisayarınızın performansını yükseltmek için gerekli olan sistem düzeltme özelliklerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

   a5.PNG

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak, Argente Utilities programının “Security” özelliğini kullanarak bilgisayarınızda aktif bir casus yazılım engelleyici özelliğini de tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

   a6.PNG
Facebook yorumları